Нестандартні поліетиленові пакети з логотипом

26.11.21

Нестандартні поліетиленові пакети з логотипом

Якщо ви шукайте замовну пакувальну продукцію, але вам всюди пропонують або стандартний набір за розмірами, або дають захмарні ціни на виготовлення пакетів з логотипом, ми допоможемо вам вирішити вашу проблему. Набір обладнання виробництва компанії «Імпласт» дозволяє виготовляти доступні за ціною нестандартні вироби, зокрема, поліетиленові пакети з вирубною ручкою, посиленою «рейтером» і без посилення, а також пакети-маєчки з нанесенням друку.

Пакувальні вироби з фірмовим маркуванням від «Імпласт» використовуються не тільки для перенесення товарів: це ефективний спосіб реклами. Асортимент продукції, що випускається у нас на виробництві, різноманітний: крім серійних пакетів, у нас є можливість виготовляти пакувальну продукцію з нанесенням друку.

Вибираємо нестандартні поліетиленові пакети

У брендованих пакетів з логотипом багато плюсів. Перш за все - це можливість використання для реклами компаній, їх продукції або послуг. Для будь-якого бізнесу ефективна реклама є найважливішим аспектом успішної діяльності та розвитку. Використання нанесення друку на пакувальних виробах підвищує впізнаваність компанії, її продукції. На пакети наноситься не тільки логотип фірми, а й контактна інформація, назва.

Поряд з пакетами вирубною ручкою, ми можемо запропонувати вам фірмові поліетиленові кульки типу «майка», також нестандартних розмірів.

Крім нанесення логотипу, пакети спочатку можуть бути виготовлені в будь-якому кольорі, який найбільше відповідає іміджевій складовій вашої компанії. На розсуд замовника, кольори пакувальних виробів можуть варіюватися. Для цього до сировини при виробництві, додають фарбувальні добавки. Вони абсолютно безпечні і не впливають на характеристики матеріалу. Найбільш простим і перевіреним варіантом є використання білої поліетиленової плівки.

Нанесення логотипу передбачає виготовлення флексоформ (фотополімерних кліше). Вартість флексоформ залежить від кількості кольорів і площі, що буде задрукована. Вартість нанесення друку (флексоформ, фарба і сам процес) закладена в загальну вартість виготовлення пакетів і становить не менше 15% від кінцевої ціни.

Нанесені зображення стійкі, довговічні, не втрачають яскравості фарб. Замовити продукцію можна тиражами різних обсягів за вигідними цінами.

При ваших найскладніших і нестандартних замовленнях ми будемо раді допомогти втілити в життя упаковку нестандартних параметрів, будь то пакети високого, низького або сумішевого тиску з вирубною ручкою, типу «майка» або мішки для фасування різної щільності і матеріалу.

Замовляємо поліетиленові пакети з логотипом

Зверніть увагу на те, що в сегменті виробництва пакувальних матеріалів, далеко не всі компанії готові випускати нестандартні поліетиленові пакети. Ми ж не обмежуємо наших клієнтів строгими рамками. Ви самі остаточно вирішуєте, які пакети будуть оптимальними для вашого бізнесу.

Варіанти розмірів лежать в широкому діапазоні, але природно, що для того, щоб ваші фірмові пакувальні вироби добре виглядали і були функціональними, необхідно дотримуватися певних пропорцій в їх «геометрії». Зв'яжіться з менеджерами нашої компанії, і вони підберуть упаковку необхідних розмірів.

Таким чином, якщо у вас і вашої компанії є нагальна потреба у нестандартних поліетиленових пакетах з друком логотипу, то в особі нашої фірми ви знайшли компанію-виробника, яка задовольнить ваші потреби у фірмовій упаковці і пакетах, які ми випустимо для вас на замовлення.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow