БРЕНДОВАНІ ПАКЕТИ БАНАН ВІД ВИРОБНИКА. - ІМПЛАСТ

26.11.21

Пакет "Банан" - брендовані пакети як метод збільшення продажів

Пакети з поліетилену застосовуються майже у всіх сферах бізнесу, оскільки фірмові пакети з атрибутами та інформацією – це найпростіший, але ефективний спосіб ненав'язливої реклами, що найчастіше застосовується у цілеспрямованих маркетингових акціях. Сенсом таких заходів є залучення якомога більшої кількості потенційних клієнтів, а роздатковий матеріал у вигляді брендованих «бананів» справляється якнайкраще. Як правило, пакет після придбання використовують у побутових потребах, отже, реклама продовжує працювати.

Поліетиленові пакети з логотипом як частина іміджу фірми

Фірмові пакети є відмінністю кожної торгової марки. Вони ефективно та відносно недорого продемонструють рівень пропонованого сервісу, позитивно позначаться на статусі фірми та демонструватимуть оригінальний стиль та креативний підхід до оформлення товарів.

Також, ви можете використовувати рекламу на пакетах для просування нових послуг та товарів у споживчі маси.

При замовленні нанесення малюнка зазвичай використовуються два методи:

  • Флексодрук, підходить для великих партій, швидкий і недорогий спосіб отримання чіткого зображення. Застосування швидковисихаючої фарби зменшує до мінімуму час виготовлення замовлення.
  • Шовкотрафарета, що дозволяє завдати відбитку будь-якої складності та надати післядрукарську обробку (тиснення). Ви можете замовити вироби різних тонів і розмірів. Гарантовано при замовленні друку ми допоможемо підібрати найоптимальніший вибір саме для вашої організації, покладаючись на бюджет проекту і необхідний результат.

Брендовані целофанові пакети збільшують лояльність постійних клієнтів до рекламованої торгової марки, а також їх застосування дозволяє збільшити впізнаваність підприємства.

Ми виготовляємо поліетиленову упаковку оптом, з нанесенням на них графічну картинку. Інформацію про технології виробництва або інші дані щодо виготовлення та доставки ви зможете знайти на сайті компанії «Імпласт».

Ми надаємо своїм покупцям великий асортимент полімерної продукції. Залежно від цілей придбання упаковки залежить вибір параметрів плівки та варіантів друку.

Компанія «Імпласт» виготовить на замовлення оптом поліетиленові «банани» з печаткою до чотирьох кольорів, різної щільності та відтінків.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow