Пакет банан з логотипом - купити в Україні за найкращою ціною

26.11.21

Успішні українські торгові компанії використовують для реклами та презентаційних цілей фірмове впакування. Пакет банан вважається максимально зручним для друку логотипу. Гарний та елегантний, він цікавить більшість фірм, які ведуть торгівельну діяльність в Україні.

Переваги пакет банан з логотипом

Порівнюючи цей різновид упаковки з альтернативними варіантами, наприклад, з паперовою продукцією, можна відзначити, що пакет банан ПВТ виглядає більш видовищно. Він міцніший і доступніший за ціною. Крім того, поліетилен має найкращі бар'єрні якості: не пропускає вологу, стійкий до дії жирів. Пакети банан характеризуються великим «життєвим циклом», відповідно, при нанесенні реклами вона працюватиме довше.

Якщо порівнювати їх з «мийками» з поліетилену низького тиску, то можна відзначити, що пакети банан є більш придатними для цілей реклами, оскільки експозиція надрукованого зображення на прямокутній плоскій поверхні набагато краще, ніж на опуклій поверхні «маєчок». Використання плівки ПВТ дає перевагу над плівкою ПНТ у плані видовищності, відсутності неприємних звуків, що шарудять, і зминання. Багато користувачів також відзначають, що ці кульки більш приємні на дотик (м'якші та еластичніші).

З урахуванням специфіки подальшого використання кульок (для торгівлі, для презентаційних цілей, для розповсюдження друкованої поліграфії, для вручення подарунків та ін.) на виробництві «Імпласт» вам запропонують оптимальну модифікацію виробів за нормальною ціною.

Друк реклами на пакетах банан

Існують різні способи нанесення зображення на поверхню цих виробів, що виготовляються із поліетиленової плівки. Дрібніші компанії застосовують ручний спосіб шовкографії на «готових» чистих пакетах, підготовлених під друк. Такий спосіб не дуже вигідний щодо ціни і обмежує можливість виготовлення великих тиражів фірмової пакувальної продукції.

Передове українське виробництво «Імпласт» йде в ногу із сучасним рівнем техніки та полімерних технологій: при виготовленні пакетів банан ми використовуємо флексографічний метод для друку реклами. Щоб зображення виглядало ідеально, і при цьому упаковка була досить міцною, зазвичай, при виготовленні цієї іміджевої продукції у нас використовується плівка ПВТ товщиною від 50 мкм.

Наші флексомашини друкують ідеальне зображення на глянсовій плівці. Щоб ваші пакети банан вигідно відрізнялися від конкурентів, вам заздалегідь потрібно продумати всі нюанси рекламного зображення, яке красуватиметься на поліетиленових кульках. У цьому питанні за потреби допоможуть наші менеджери. Якщо у вас вже є готові флексополімерні кліше для друку, процес виготовлення партії вашої фірмової упаковки пройде в максимально стислі терміни.

Купити пакети банан з логотипом в Україні за найкращою ціною

Щоб придбати іміджеву пакувальну продукцію відмінної якості та вкластися в запланований бюджет, вам достатньо звернутися до фахівців компанії «Імпласт». Маючи власне виробництво, ми маємо набагато більше можливостей з виготовлення продукції на замовлення, а також більш гнучкі в плані ціни.

В Україні наше виробництво знають та цінують за доступні для оптових замовників пакети банан із логотипом. Нас відрізняють не лише найкращі ціни, а й перевага щодо термінів виготовлення оптових партій поліетиленових кульків із печаткою логотипу. Щоб дізнатися про вартість виготовлення пакетів з печаткою, скиньте нам попереднє замовлення.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow