Пакет майка – універсальна упаковка

26.11.21

Для більшості з нас після придбання товарів упаковка є малоцінною і не має значення. Але лише не пакет! Їх ми збираємо та зберігаємо, щоб використати повторно. Це не тільки заощаджує наші гроші, але також зручно та практично.

Кульок типу "Майка" цілком виправдано вважається найпопулярнішим типом пакувального матеріалу у світі. Поліетиленовий пакет майка використовують у різних сферах торгівлі та промисловості та для різних груп товарів.

Пакет майка – універсальна упаковка

Така популярність пояснюється доступною ціною і при цьому високою якістю продукції. Процес виробництва ведеться відповідно до суворих технологічних вимог для досягнення найкращого результату. Не дивно, що навіть сьогодні саме таку упаковку віддають перевагу, як виробники, так і споживачі в побуті. Фасувальні кульки майки виготовляються з високоміцної поліетиленової плівки з первинної гранули. Матеріал має водонепроникність, не пропускає запахи, стійок до пошкоджень та порізів, гігієнічний.

Така продукція стане надійним захистом від негативного впливу факторів довкілля: бруду, пилу, вологи, дрібних пошкоджень. Виробництво пакетів майка компанією Імпласт здійснюється на сучасному оснащенні із залученням провідних фахівців галузі. Завдяки цьому досягається оптимальний результат: задоволення вимог покупців та економія.

Пакет майка ПНД та його ціна

Як вибрати найдешевші, але якісні пакети майки? Якщо ви хочете придбати гарне, але не дороге впакування для свого бізнесу, зверніть увагу на поліетиленові пакети майка. Проста компактна конструкція, можливість виробництва нестандартних розмірів різними партіями та повнокольоровий друк до 4 кольорів – пакет майка – оптимальний варіант для продажу.

Поліетиленова плівка настільки міцно увійшла до повсякденного життя, що складно уявити, як без неї обходилися раніше. Міцні зручні та найважливіше – недорогі майки, саме такі кульочки найчастіше можна знайти у магазинах та супермаркетах.

Комфортні ручки, бічні фальці для додаткового об'єму плюс еластичний матеріал стійкий до проколів, наприклад, гострими кутами коробок або механічним пошкодженням дозволяє переносити у досить тонких пакетах великі та важкі предмети.

Як купити пакети майка оптом в компанії Імпласт

Поліетиленові пакети – це найпоширеніший вид упакування в нашій країні. Майки вважаються найпопулярнішими і найчастіше застосовуваними пакетами. Підприємства торгівлі, громадського харчування та доставки нерідко використовують саме «майки», оскільки такий пакет найпростіший і надійніший у використанні.

Ще ніколи замовити виготовлення поліетиленових пакетів не було так легко! Ви можете купити пакети майка у Харкові з адресною відправкою або забрати їх у нашому офісі. У Харкові є надійний виробник поліетиленових пакетів майка.

Не забудьте запитати наших співробітників про можливість отримання знижки на оптове замовлення виготовлення пакетів майка з логотипом. Для всіх постійних клієнтів у нас працює гнучка система знижок на великі тиражі пакетів та індивідуальні замовлення.

Ми цінуємо своїх клієнтів та прикладаємо максимальну кількість зусиль, щоб якість виробів була незмінно високою. Ми доставляємо нашу продукцію по всій Україні, працюємо з великими торговими марками, оптовими мережами магазинів та міжнародними брендами. Оформити заявку можна на сайті або у менеджера з продажу, вся інформація знаходиться у розділі «Контакти».

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow