Пакет Майка з логотипом

26.11.21

Пакет Майка з логотипом – ідеальне співвідношення ціна-якість

Вибираєте, що важливіше для поліетиленових пакетів із печаткою – низька ціна чи висока якість? Думаєте, на чому краще заощадити і не можете визначитися? Не варто замовляти виготовлення упаковки у фірми, яка ставить перед вами ультиматум і вимагає вибрати дорогий і якісний або дешевий, але «так собі» товар.

Компанія «Імпласт» виробляє недорогі поліетиленові пакети відповідно до державних стандартів якості. Ми використовуємо сировину та матеріали від перевірених постачальників. Спеціально розроблена унікальна технологія та сучасне обладнання дозволяють виробляти недорогий та якісний виріб у короткі терміни.

«Майка» – легенда серед упаковки

Поліетиленові пакети завжди були затребуваним видом упаковки. Але найпопулярнішими були «майки». Їх можна зустріти у супермаркетах, продуктових лавках, на ринках, у магазинах та аптеках. Різних розмірів, різноманітних форм та кольорів.

Причин такої популярності три:

  • По-перше, це проста, зручна та містка форма. Тому їх часто використовують у торгівлі, де потрібно переносити габаритні та важкі товари.
  • По-друге, щільний поліетилен не розтягується і не рветься, що робить їх дуже міцними та надійними.
  • По-третє, ручка складається з 4-х шарів матеріалу, що надає їй особливої міцності. Такі ручки комфортні та еластичні, вони не тиснуть у руку, не врізаються та можна бути спокійним, що можуть порватися дорогою.

«Майка» з логотипом купують як великими торговими мережами та службами доставки, і у маркетингових цілях. Нанесіть зображення на поліетилен, і ви отримаєте активну рекламу, яка працює ефективніше за будь-який інший тип зовнішньої реклами. Зазвичай пакет застосовують до 4-5 разів після покупки. У такому випадку ваш логотип потрапить на очі у кілька разів частіше, ніж оголошення чи банер.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow