Пакет майка з логотипом на замовлення

26.11.21

Якщо ви шукаєте найбільш економічний і практичний варіант упаковки, то ваш вибір – пакет майка. З його допомогою можливо і упакувати свій товар, і прорекламувати магазин, організацію, захід, акцію. Якщо замовити пакети майка з друком логотипу, то їх цінність і користь зростають, адже це вже ефективний засіб реклами - ваші фірмові пакети: ви одночасно отримуєте відмінну упаковку і додаткову рекламу.

Пакет майка з логотипом – це збалансований варіант надійного та місткого поліетиленового кулька з друком реклами.

Технічні характеристики пакетів майка

Пакет майка - один з найпопулярніших видів поліетиленових пакетів, відрізняється високою міцністю і зносостійкістю. Наявність технологічного обладнання дозволяє нам виробляти дану продукцію різних розмірів, модифікацій і щільності. Основні його переваги - міцність і недорога ціна. Даний вид упаковки незамінний помічник в магазинах, супермаркетах, будівельних гіпермаркетах, аптеках.

Якісна сировина відповідає гігієнічним нормам, що дозволяє використовувати даний вид пакета для упаковки не тільки промислової, а й харчової продукції. Витримує досить велике навантаження за рахунок вдалої конструкції і наявності фальців.

Залежно від ваших потреб при виготовленні пакету типу «майка» ми використовуємо поліетилен різних марок. Пакети майка, в основному, виробляються з поліетилену низького тиску (ПНТ). Товщина плівки, як правило, становить від 12 до 25 мкм. Незважаючи на малу товщину, завдяки міцності ПНТ і грамотної конструкції пакета, пакет майка витримує велике навантаження і не рветься. А за рахунок наявності бічних складок, які називаються фальцами, пакети майка набувають додатковий об’єм.

Поліетилен низького тиску не відрізняється прозорістю. Прозорими зазвичай виготовляються лише тонкі маленькі кульки для фасування. Пакети майка середнього та великого розміру виготовляються зазвичай білими, чорними або кольоровими (з додаванням суперконцентрату).

Якщо ви плануєте використовувати дану упаковку для великогабаритного товару, у деяких випадках має сенс замовити даний вид упаковки з більш щільного поліетилену. Зовнішній вигляд таких пакетів, за рахунок блиску і гладкою структури, більш привабливий. Невеликий недолік в тому, що пакети з ПВТ доводиться робити товщі, так як у них менше початкова міцність, що в свою чергу призводить до підвищення ціни виготовлення. Безперечно, є і переваги:такі пакети менше мнуться і логотип, або реклама виглядають на такому типі пакета набагато ефектніше.

Друк на пакетах майка

Пакети майка з логотипом- незамінний помічник у сфері торгівлі та маркетингових рішень. Що дуже важливо для всіх замовників, - це доступний рекламний носій.

Ми виготовляємо пакети майка з фірмовою символікою замовника, тиражем від 5000 штук (залежно від кольоровості, і розмірів). Ми можемо виготовити для вас фірмові пакети майка з флексографічним друком до 4 кольорів, зазвичай використовується 1-2 кольори.

Рекламний пакет - це невід'ємний інструмент також і для підвищення впізнаваності серед цільової аудиторії. На сьогоднішній день неможливо уявити собі фірму, яка розвивається, або вже сформовану солідну компанію, яка не просувала б свій логотип на ринок, в тому числі і через друк на пакетах.

Використовуйте послугу друку логотипу від виробничої фірми «Імпласт» - це недорогий, але ефективний спосіб донести до широкої аудиторії потрібну інформацію про Ваш товар. Але, з огляду на, що пакети майка - це все-таки економічний вид упаковки, замовники при виготовленні пакетів майка з логотипом, найчастіше, використовують 1-2 кольори.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow