Пакет поліетиленовий

26.11.21

В Україні споживання упаковки з поліетилену у різних сферах економіки знаходиться на високому рівні: її можна зустріти у будь-якому магазині та просто у побуті. Використання цього універсального матеріалу у поєднанні із зручною конструкцією кульків зробило їх нашими щоденними супутниками.

Пакет поліетиленовий настільки міцно закріпився в побуті, що він вже більше сприймається як витратний матеріал, який використовується при кожній нашій покупці. Відповідно, різні види бізнесу, особливо торгівля, зацікавлені в замовленні цієї продукції на профільних виробництвах, зокрема у нас, в компанії «Імпласт».

Чому вибирають поліетиленові пакети

Вибираючи між різними варіантами пакувальної продукції як торгові компанії, так і кінцеві споживачі воліють використовувати вироби з поліетилену. Такі кульки не тільки дешевші, а й більш функціональні. Так, пакет поліетиленовий досить міцний, не боїться вологи, не пропускає пил, бруд та жири. Найменші пакетики коштують копійки, а великі – кілька грн. Це досить дешево, порівняно з іншими видами упаковки.

Легкі та місткі, вони підходять для пакування будь-якого товару, що продається в роздріб. Окремо можна виділити більш дешеві кульки для фасування і дорожчі для перенесення покупок або пакети з надрукованою рекламою.

З погляду технології виробництва випуск поліетиленових пакетів не становить великих складнощів, особливо для професіоналів своєї справи, якими є фахівці «Імпласт». У нас на виробництві зібрано все необхідне обладнання для випуску різноманітних поліетиленових виробів.

Рекомендуємо звернути увагу на наші можливості виготовлення найскладнішої фірмової продукції, яка стане вашою візитною карткою та дозволить завоювати прихильність ваших кінцевих споживачів.

Ціна на пакет поліетиленовий

Вартість типової продукції ви можете дізнатись у розділі «Серійні пакети оптом». Ще найкращий варіант – запитати актуальний прайс у наших менеджерів. Природно, що вартість одного пакета залежить від його різновиду, крім того, велике значення має обсяг закупівель. На «мийки» у нас є градація від 500 шт та 5000 шт, на пакети банан – від 1000 шт та 5000 шт, на фасувальні пакети є роздрібна ціна та оптова, яка йде при закупівлі від 40 упаковок кульків.

Ціна на рекомендований поліетиленовий пакет буде вищою, оскільки під індивідуальне замовлення потрібне відповідне налагодження обладнання, а крім того, виготовлення такої фірмової продукції завжди передбачає використання друкарського обладнання. Вартість одиниці виробленої продукції прораховується у кожному випадку індивідуально з урахуванням всіх параметрів замовлення.

Пакет поліетиленовий купити оптом в Україні

Звернувшись до відділу продажу компанії «Імпласт», ви отримаєте наступні вигоди для себе:

  • «пряму» оптову ціну від виробника на всі види нашої продукції;
  • відмінний вибір варіантів виробів, включаючи можливість нанесення друку та виготовлення продукції за індивідуальними параметрами;
  • якісну продукцію (технологи підприємства контролюють якість виробів всіх виробничих ділянках);
  • відсутність обману на кількості кульків в упаковці;
  • відповідність продукції санітарним нормам;
  • замовлення можна зробити та отримати у будь-якому куточку нашої країни.

Таким чином, якщо вас цікавить закупівля такої позиції як «пакет поліетиленовий», рекомендуємо зробити її з вигодою для себе на «Імпласт»: у нас ви зможете купити кульки оптом із постачанням у межах України.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow