Пакет з логотипом або серійні пакети

26.11.21

Що купити: пакет із логотипом чи серійні пакети оптом?

Поліетилен – чудовий матеріал для виготовлення упаковки. Його вартість визначається якістю сировини, термінами випуску та витратами на технологічні потреби та видаткові кошти. Визначаючи для себе завдання, з якими повинні впоратися пакети, варто розібратися в їх відмінностях, недоліках і перевагах.

Як визначити, що вам потрібно?

Купуючи поліетиленові пакети, ви отримуєте брендовану продукцію. На неї можна нанести різні зображення (фірмовий логотип, інформацію, контакти, рекламу) методом флексодруку та шовкографії. Власна упаковка додає в очах споживачів солідності та успішності до вашого бізнесу.

Такі пакети найчастіше використовуються для презентацій, рекламних акцій щодо просування нових товарів або розкручування торгової марки. Вартість подібних пакетів вища через індивідуальність замовлення та використання первинної поліетиленової гранули. Підбір тонів малюнка, нестандартні розміри, унікальні кліше для відбитка роблять ваше замовлення не просто роздатковим матеріалом, а частиною фірмового стилю організації.

Серійна продукція підходить для упаковки, що не потребує особливого вишукування. Наприклад, для транспортування чи складування. Стандартні розміри завжди є у наявності, і ми доставимо їх у день оформлення поставки.

Виделка цін, розміри, типи, колір, нанесення малюнків залежать від ваших торгових чи виробничих цілей.

Серійну продукцію часто застосовують на стихійних ринках, торгових точках і кіосках внаслідок їх широкого поширення в даному сегменті торгівлі та невеликої собівартості.

Відсутність витрат на налагодження обладнання, заміну флексоформ та підбору індивідуальних кольорів у відповідність до техкарти досить великі тиражі друку істотно відрізняються за вартістю від пакетів на замовлення.

Якщо ціна питання ставиться в основу, а зовнішній вигляд виробу замало, у випадках, коли упаковка не відіграє ролі додаткової реклами і не задіяна в просуванні бренду. То купівля оптових партій серійних пакетів – це ефективне та економічне рішення, яке не потребує особливих витрат.

Компанія «Імпласт» пропонує асортимент поліетиленових пакетів з логотипом та серійного виробництва. Замовити обидва види продукції можна на сайті або зв'язавшись з оператором. Ми доставляємо територією України, дізнавайтесь у свого менеджера про безкоштовну доставку.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow