Пакети з логотипом малим тиражем

26.11.21

Пакети з логотипом малим тиражем

Пакети з фірмовою символікою - це атрибут, без якого зараз не може обійтися навіть найменша компанія. Це найдешевший і ефективний метод реклами. Вся справа в тому, що поліетиленові пакети з логотипом мимоволі привертають увагу оточуючих. Самі того не бажаючи, люди, фіксують в пам'яті яскраве фірмове зображення, а це згодом стає одним з вирішальних факторів при виборі продукції, що купується.

Якщо ви шукаєте ефективний і економічний спосіб просування бренду вашої компанії, пакети з логотипом - ідеальний рекламний товар, який підкреслить солідність компанії і підвищить впізнаваність бренду, тим самим виведе бізнес на новий рівень, приверне нових клієнтів і підвищить продажі.

Хто замовляє пакети з логотипом

При сучасному розмаїтті упаковки пакети з логотипом, фірмовим символом або барвистим малюнком незмінно привертають увагу. Пакети з зображенням використовуються в якості фірмової, сувенірної та іміджевої упаковки для подарунків на виставках або в роздрібній торгівлі. Фірмова упаковка підкреслює оригінальність торгової марки, покращуючи її конкурентоспроможність.

Замовлення пакетів з логотипом затребуване в усіх сферах бізнесу, незалежно від масштабу. Це доступна і зручна упаковка для продуктів, одягу і взуття, техніки, сувенірів. Зображення на пакеті стає інструментом «ходячої» реклами. Супермаркети і мережеві магазини вкладають кошти для виробництва корпоративної продукції, як додаткового інструменту реклами. Представники малого бізнесу: ательє, виробники прикрас, косметики купують фірмову упаковку для формування іміджу. Це допомагає зробити бренд впізнаваним.

Брендовані пакети для будь-якої фірми - відмінне рішення для презентації і просування свого бізнесу. Купити продукцію високої якості на вигідних умовах пропонує наша компанія «Імпласт».

Особливості замовлення пакетів з логотипом малими тиражами

Дрібнооптові замовлення надходять від розвиваючих бізнес підприємців і фізичних осіб. Брендовані пакети формують імідж компанії, роблять бренд впізнаваним. Найбільший попит на цей вид упаковки доводиться на передсвятковий період та під час певних подій (виставки, конференції, ювілеї, ярмарки та інше).

При виготовленні брендованих пакетів використовуються активовані пакети власного виробництва: на готові пакети наноситься логотип з однієї або двох сторін. Для друку  пакетів з логотипом малими тиражами використовується шовкотрафаретний метод.

Переваги пакетів з логотипом з поліетилену високого тиску:

  • волого і жиро-стійкість;
  • не вбирає запахи;
  • гладка фактура, що не шарудить;
  • матеріал не мнеться і не деформується;
  • шар фарби не тріскається і залишається незмінним протягом терміну служби.

Замовити друк пакетів в Україні малим тиражем

Щоб замовити пакети з логотипом надішліть макет і потрібні характеристики продукції. Персональний менеджер відповість на питання, проконсультує щодо нюансів і підбере рішення.

Заздалегідь варто продумати наступні параметри: габаритні розміри (ш * в * г), орієнтація (вертикальна або горизонтальна), матеріал, кольоровість (CMYK, пантони).

Друк на активованих пакетах ПВД партіями в 100-5000 штук здійснюється шовкотрафаретним способом (1-3 кольори) по готовій продукції (активованим пакетам). Замовлення понад 5000 одиниць тиражуються флексодруком.

Ми маємо власне виробництво - це дозволяє нам виключити накрутку вартості і запропонувати кращу ціну. Виготовляємо пакети високої міцності з первинної сировини.

У нас є можливість здійснити друк пакетів тиражем від 100 до 100 000 штук за короткі терміни. Ми надаємо особливі умови для клієнтів з великими замовленнями.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow