Пакети банан купити оптом в Україні

26.11.21

На сьогоднішній день поліетиленові пакети по праву можна назвати найпопулярнішим пакувальним матеріалом. Їх можна зустріти всюди: в продуктових магазинах, в супермаркетах, великих і дрібних торгових центрах. Нескладно зрозуміти, чому саме поліетиленові пакети заслужили таку увагу. І справа навіть не в тому, що вони універсальні, в них можна упакувати все, що завгодно. Іміджева реклама на пакетах, а також пакети з логотипом зарекомендували себе, як один з найбільш результативних способів просування бренду для обраної цільової аудиторії.

Пакети банан з нанесенням зображення, тексту або логотипу компанії можуть бути призначені для клієнтів фірми замовника, потенційних клієнтів або для її власних співробітників у разі святкових подій. Витрати організації на виготовлення пакетів з логотипом компенсуються за рахунок формування позитивного іміджу компанії і залучення нових клієнтів.

Переваги пакетів банан з логотипом від Імпласт

Як рекламний носій, ці фірмові поліетиленові вироби виступають в якості рекламно-сувенірної продукції, можуть бути елементом зовнішньої реклами, частиною промо-акції або PR заходу. Поліетиленові пакети з логотипом - ефективний інструмент іміджевої реклами, без якої не обходиться жодна група товарів.

Сьогодні вони перетворилися в невід'ємну частину ведення бізнесу, тому потрібні були нові можливості, засновані на потребах клієнтів. Ми можемо порадувати наших замовників:

  • якісними матеріалами;
  • оригінальним дизайном;
  • виконанням індивідуальних замовлень.

Пакети банан з вирубною ручкою знайшли широке застосування для продаж: взуття, одягу, медичних виробів, косметики, парфумерії. Вони широко використовуються на виставках, в якості пакетів для подарунків відвідувачам стендів.

Пропонуємо поліетиленові пакети банан, які відмінно підходять для поширення рекламної інформації. Виробнича фірма «Імпласт» має великий досвід та необхідне обладнання для випуску цієї пакувальної продукції, яку ви можете замовити у нас по всій Україні.

Купити пакети банан оптом

Як упаковка, пакети банан повинні відповідати розмірам і вазі товару, що в них буде пакуватися. Тому ми ретельно перевіряємо, щоб наша продукція повністю відповідала вимогам замовника. Поліетиленові пакети банан можуть виготовлятися з посиленою ручкою і донною складкою. Такі пакети більш міцні, вони мають більш товсті стінки (45-100 мкм.), що дозволяє переносити в них більш важкі та об’ємні грузи та продовжити термін служби цих пакетів.

Для забезпечення успіху маркетингових кампаній ми виготовляємо поліетиленові пакети з логотипом замовника на високому якісному рівні. При розробці фірмового стилю наші фахівці завжди готові запропонувати яскраві та оригінальні рішення. Логотипи на пакети наносяться за допомогою висококласних сучасних матеріалів. Все це забезпечує ідеальний кінцевий результат, який неодмінно сподобається і вам, як замовникам, і вашим клієнтам.

Наші низькі ціни та якість виробів приваблюють до нашого виробництва численних клієнтів. В першу чергу ми дбаємо про якість продукції, щоб не розчаровувати замовників. Воно завжди у нас відповідає високим стандартам. Через це ми пропонуємо якісну продукцію, що дуже важливо з точки зору експлуатаційних показників, особливо для фірмової продукції.

Питання ціни завжди був одним з найбільш важливих. З цієї причини ми підтримуємо кращі умови для співпраці з усіма клієнтами. В цьому питанні ми маємо велику перевагу, оскільки ми є виробником. Мінімальний обсяг замовлення залежить від розмірів виробів. Щоб зробити прорахунок, зверніться до наших фахівців.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow