Пакети банан з логотипом - імідж компанії в дрібницях

26.11.21

Пакети банан з логотипом - імідж компанії в дрібницях

Компанії, що працюють в сфері торгівлі, борються за кожного свого клієнта, не тільки тим, що пропонують широкий асортимент товарів, але і рівнем сервісу обслуговування. Зручне розташування вітрин на торгових площах, комфортні примірочні (якщо мова йде про магазин одягу та взуття), яскраві рекламні плакати, які доносять до споживача інформацію про акції та знижки. І, звичайно ж, однією зі складових були і залишаються пакети для упаковки покупок, які видаються на касах магазину.

Компанія «Імпласт» пропонує своїм клієнтам пакети банан з ПВТ, ПНТ і ПСТ з первинної сировини, будь-яких розмірів. Ми приймаємо в роботу замовлення з логотипом, методом флексографічного друку. Такі фірмові пакети стануть не тільки зручною упаковкою, а й дозволять висловити свою індивідуальність і залучити нових покупців.

Реклама на пакетах для формування іміджу компанії

Пакети з друком реклами - це поширений хід багатьох компаній по просуванню і демонстрації через замовників свого імені, послуг і продукції. З урахуванням того, що сучасна людина зазвичай використовує поліетиленові кульки по кілька разів, в різних торгових точках і переміщається по всьому місту, перш ніж їх утилізувати, то створення цікавого дизайну приверне увагу, викличе цікавість.

Реклама на пакетах служить демонстраційним елементом стилю, доповнює коробки, упаковки фірми, канцтовари та інші предмети, створюючи відчуття приналежності до категорії елітних продуктів. Деякі компанії, онлайн-магазини, люксові шоу-руми, косметологічні фірми і приватні клініки разом з товаром або замовленням послуг безоплатно пропонують покупцеві фірмовий пакет з рекламою, таким чином замовник отримує предмет, корисний для використання в побуті, а компанія - додатковий носій реклами в громадських місцях.

Те, що вони обов'язково повинні бути сумнівів не викликає, а от якими саме пакети повинні бути представлені покупцям - це вже інше питання. Пакувальні вироби відрізняються матеріалами, конструкцією, кольором, а також фірмовою символікою замовника.

Іміджеві пакети банан з логотипом

Виробник поліетиленової упаковки «Імпласт» пропонує широкий вибір, як стандартних, так і ексклюзивних рішень для замовників. Якими саме будуть ваші пакети, вирішувати тільки вам. Ми рекомендуємо замовляти пакети банан з логотипом.

До початку оформлення замовлення необхідно визначитися з матеріалом плівки, з якої будуть виготовлені ваші пакувальні вироби. Брендовані пакети з рекламою випускають з ПВТ, іншими словами це поліетилен, виготовлений з гранул високого тиску, що надає велику міцність швів при розтягуванні або розриві, дозволяючи транспортувати в пакеті будь-які речі, стійкість при проколах, більш тривалий термін експлуатації.

Яскравість фарб забезпечить нанесення зображення за допомогою флексографічного друку. Незалежно від габаритів пакетів банан ви можете замовити нанесення малюнка на будь-яку з його сторін.

Ми досягли високої оперативності у виконанні замовлень і докладаємо всіх зусиль для задоволення потреб клієнтів, гарантуючи високу якість та оптимальну ціну. Наша компанія має багатий досвід у виготовленні пакетів банан і іншої пакувальної продукції з нанесенням друку логотипу: до нас повертаються і нам довіряють.

Робота з нашою компанією завжди починається з розрахунку вартості готових виробів. Якщо ви плануєте замовити пакети банан з фірмовим логотипом, відправте нам на прорахунок вартості макет і параметри виробів. Наші фахівці в найкоротші терміни проведуть розрахунок і зроблять вам економічно вигідну пропозицію, яка вас приємно здивує, а виготовлена у нас продукція буде працювати на імідж вашої компанії.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow