Пакети великих розмірів

26.11.21

Купити пакети великих розмірів

Ідучи до магазину, ми часто вирішуємо купити пакет великих розмірів. У нього легко поміститися максимум покупок без побоювання, що ручки не витримати, при цьому його зручніше нести, коли не вивалюється нічого по дорозі.

Вже якщо наша людина і йде за продуктами, то вона навряд чи пройде повз акцію «1+1=3». Безпосередньо запасливість та практичність цінується у господинь на вагу золота. Як зробити так, щоб у вашому закладі кожен знайшов собі пакет? До речі, добре, якщо на ньому буде надруковано логотип фірми або інша реклама торгової марки, що привабить цільову аудиторію і збільшить впізнаваність бренду.

Де вигідніше купити великі пакети в Україні

На касах супермаркету, як правило, нам надано три типи кульків: маленькі, середні та пакети великих розмірів. Такий на перший погляд скромний вибір дає покупцеві можливість придбати упаковку саме під обсяг придбань, який він здійснив.

Зазвичай при виготовленні пакетів «банан» за основу береться зовнішній вигляд, а не вантажопідйомність, тому, коли важлива місткість – краще вибрати «майку». Власне їх ми бачимо біля продуктових прилавків або великих ТЦ.

Компанія «Імпласт» здійснює виробництво великих фірмових пакетів, плівок і обгорток з поліетилену, а також за бажанням ми наносимо емблему ТМ або будь-яку інформацію. Виготовлення полімерних та пакувальних пакетів великих розмірів може бути у стандартних параметрах або на замовлення за індивідуальними габаритами.

Для більш точного прорахунку вартості майбутнього тиражу або детальної консультації, зв'яжіться з нашим відділом продажів або заповніть онлайн форму на сайті.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow