Пакети для біонаповнювача

26.11.21

Для полегшення догляду за домашніми тваринами широкого поширення набули різні біонаповнювачі. Вони вбирають та поглинають небажані запахи, завдяки чому користуються обґрунтованою популярністю у господарів домашніх вихованців. Фасування, зберігання та реалізація подібного товару вимагає використання надійної та недорогої упаковки, яка зможе максимально довго зберігати необхідні властивості товару та рекламувати цю продукцію за допомогою друку реклами в тому чи іншому вигляді.

Компанія «Імпласт» пропонує виробникам біонаповнювача купити оптом поліетиленові пакети за вигідною ціною, які будуть служити надійною упаковкою їх продукції.

Упаковка наповнювача для домашніх тварин

Гранульований сипкий продукт, що добре вбирає вологу та запахи, до моменту використання повинен бути повністю ізольований від можливості контакту з довкіллям. Для цього упаковка повинна мати належні бар'єрні властивості, які не змінюватимуться з часом. Крім того, для споживача важливо, щоб упаковка була легкою та простою у використанні.

Поліетиленова плівка є відмінним матеріалом, з якого зручно виготовляти подібну упаковку, яка буде вологонепроникною, нешкідливою для організму тварин. Маючи абсолютну гігієнічність, вона надійно захищає вміст упаковки від вологи, бруду та мікроорганізмів. Після використання відпрацьований наповнювач можна засипати назад в упаковку і викинути в сміття.

Для виробників наповнювача для домашніх тварин важливо не лише спростити господарям домашніх вихованців догляд за ними, але й отримати якомога більший прибуток із продажу цих матеріалів. Для реклами своєї продукції вони зазвичай замовляють нанесення кольорового друку на упаковку. За великим рахунком, продукція більшості виробників наповнювачів для домашніх тварин ідентична. Тому успіх від продажу цього товару безпосередньо залежить від зовнішнього вигляду та презентабельності упаковки.

Поліетиленові пакети для наповнювача

Оптимальним для споживачів є фасування наповнювача у зручні за місткістю поліетиленові пакети, що мають оптимальні експлуатаційні характеристики.

Більшість наших оптових клієнтів воліє замовляти упаковку з нанесенням флексодруку свого логотипу та іншої рекламної інформації. Витрати на друк мінімальні, враховуючи рекламний ефект від таких виробів. Яскрава високоякісна упаковка з вашим логотипом, безумовно, приверне увагу покупців до вашої продукції.

Залежно від способу фасування (ручного або автоматичного) ми можемо поставляти пакувальну продукцію у вигляді готових не запаяних пакетів або рукавної плівки, яку використовують автоматичні фасувальні машини.

Ці пакувальні вироби для біонаповнювача можуть бути виготовлені без ручок або з вирубними ручками. За великої ваги рекомендуємо використовувати посилення ручок за допомогою рейтера.

Замовити пакети для наповнювача оптом у виробника

На виробництві «Імпласт» ви можете виготовити на замовлення фірмові поліетиленові пакети для біонаповнювача. Вам доступний вибір матеріалу, габаритів і вантажопідйомності упаковки. Крім того, дуже важливо узгодити особливості дизайну зображення, яке наноситиметься на упаковку.

Наші фахівці допоможуть вам у всіх питаннях, пов'язаних із розрахунком вартості, виробництвом поліетиленових пакетів та їх постачання до місця призначення. Телефонуйте чи пишіть нам, ми зорієнтуємо вас з усіх питань.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow