Пакети для магазину

26.11.21

Які пакети можна купити для магазину

Для роботи магазину необхідно купити пакети або інший відповідний пакувальний матеріал. Це можуть бути фасувальні кульки, «майки» та «банани» або пет плівка. Як зрозуміти, що більше підходить різним родам діяльності та як підібрати ідеальну упаковку для свого бізнесу?

Вибираємо пакети для магазину

Пакети з логотипом як маркетинговий інструмент мають максимальну кількість можливостей. Вони поєднують у собі обгортку, візитку, рекламну листівку та невеликий банер. А враховуючи тенденцію багаторазового побутового використання пакету рядовим споживачем, ця інформація буде на увазі ще деякий час. Як правило, повторно його використовують ще 5-6 разів після придбання залежно від цілей. Таким чином, купивши целофанові пакети з печаткою, ви отримуєте незамінного помічника в розкрутці бренду і просуванні компанії.

Залежно від спрямованості вашої галузі вам можуть підійти різні варіанти:

  • «Майка» – для продовольчих продуктів чи речей.
  • «Банан» як подарункова упаковка для сувенірів та поліграфічної продукції.
  • Фасувальні кульки – для розважного, сипучого та поштучного товару.
  • Упаковка із полієтилену – зазвичай використовується на виробництві.
  • Мішки – для складування та утилізації.

Купити поліетиленові пакети для магазину або замовити виготовлення полімерної упаковки за індивідуальними параметрами для нестандартних коробок або додаткове посилення ручок можна на сайті торгової фірми «Імпласт» або по телефону, всі номери та адреса електронної пошти знаходяться в розділі «Контакти». Також менеджер допоможе вам прорахувати попередню вартість тиражу і надасть консультацію з приводу асортименту та особливостей доставки та оплати. При оптових замовленнях для постійних клієнтів розроблено спеціальну гнучку систему знижок та бонусів.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow