Пакети для сувенірів

26.11.21

Пакети банан ПВТ для сувенірів та подарунків

Пакети загалом виготовляється із трьох категорій полімеру: ПНТ, ПВТ або змішаного типу поліетилену для випуску серійних кульків та сміттєвих мішків. Все залежить від потрібних параметрів та побажань замовника.

Пакет з ПВТ типу «банан» вважається у продавців найпривабливішим на вигляд. Він широко застосовується для поліграфії чи подарунків. Зазвичай пакет із логотипом «банани» ПВТ використовують у маркетингових цілях. У ролі роздавального матеріалу при проведенні акцій з просування бренду, реклами новинок та для пакування сувенірів. Чому «банани» такі популярні і чим вони відрізняються від інших варіантів обгорток?

Особливості поліетиленових пакетів «банан»

Якщо для супермаркетів та кіосків закуповують «майки» та фасувальні кульки, які виготовляються з поліетилену низького тиску. Вироби з ПНТ мають, як правило, невелику щільність, місткі, тому мають велику або середню вантажопідйомність і можуть бути перфорованими. Вони добре підходять для фасування, транспортування та зберігання харчових сипучих продуктів (круп, макаронів, цукру, корму для тварин), предметів з малою вагою та без гострих країв.

Пакет з поліетилену високого тиску має більш щільну структуру, приємний глянсовий блиск і збільшену витривалість. У нього можна класти товари різної форми зі значною вагою без побоювання прорвати чи проткнути сам пакет.

Саме завдяки своєму зовнішньому вигляду «банани» стали вживати як упаковку для цінних товарів: подарунків, сувенірів, книг. За бажання їх можна розширити бічними фальцями, а ручки додатково посилити, якщо цього вимагають габарити виробу.

М'які навпомацки, що не мнуться навіть при тривалому складуванні, зберігають презентабельність навіть після декількох повторних використань. Власне, це потрібно від подарункового пакету, як магазину, так і покупцю.

Прорахувати попередню вартість тиражу можна на сайті компанії «Імпласт». Якщо ви хочете отримати знижку, зв'яжіться з менеджером з продажу та дізнайтесь деталі замовлення.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow