Пакети для пакування одягу

26.11.21

Пакети для пакування одягу

Представники різних комерційних організацій, чий бізнес так чи інакше пов'язаний з одягом, зацікавлені в його якісній та недорогій упаковці. У забезпеченні пакетами для пакування одягу вам допоможе спеціалізоване полімерне виробництво «Імпласт». Ми готові запропонувати вам різноманітні різновиди пакувальних рішень за низькою ціною.

Якщо ви робите, продаєте одяг або надаєте послуги з його очищення, у нас ви знайдете всю необхідну пакувальну продукцію для вашого бізнесу. Естетично привабливі та функціональні плівкові вироби дозволять вам надійно зберігати ваш одяг та презентувати його можливим покупцям або клієнтам, які користуються вашими послугами.

Прості пакети для одягу

Найдоступніший варіант – це прості поліетиленові пакети, які не закриваються. Характерними рисами цієї упаковки є те, що вони не шарудять і добре пручаються проколу. Ці поліетиленові кульки призначені для захисту одягу від бруду та погодних умов під час транспортування, зберігання та продажу. Пакети абсолютно нешкідливі як для самого товару, так і для людини. Одяг розміщується в них у складеному вигляді.

Для магазинів, що продають одяг, ми виготовляємо поліетиленові пакети з нанесенням логотипу для вашої реклами. Такі вироби оснащуються ручками типу «майка» або «банан» для зручного перенесення придбаних текстильних виробів клієнтами. Використання глянсової ПВД плівки надає виробам солідності, а наявність надрукованих фірмових атрибутів дозволить вам за невеликі гроші залучити нових клієнтів.

Поліетиленові чохли для одягу

Ми рекомендуємо похилі поліетиленові пакети-чохли, які адаптовані до вішалки. Ця упаковка для одягу не закривається. Такі вироби оптимально підходять для зберігання верхнього одягу, оскільки вони мають довжину.

Одяг під чохлами знаходиться у повністю розкладеному вигляді, не пом'яється. Тому її зручно зберігати в шафах, при переїздах або на спеціальних стійках, що особливо характерно для пралень, ательє з пошиття одягу та хімчисток.

Поліетиленові пакети-чохли довговічні, як правило, використовуються багаторазово. Тому на такій продукції доцільно залишати свою рекламу. Популяризація свого бренду за допомогою упаковки серед широких мас прямо позначиться на рівні продажу готових виробів чи послуг.

Пакети з клейкою стрічкою для одягу

Ці пакувальні вироби надійно закриваються за допомогою липкої стрічки. Розміри пакетів можуть бути різними, адаптовані до габаритів одягу, який ви зберігаєте. У цьому випадку одяг зберігається у складеному вигляді та повністю захищається від будь-якої ймовірності потрапляння забруднення, проникнення молі та інших комах.

Таким чином, ви можете придбати у нас на замовлення різні види пакетів для пакування одягу – прозорі, з непрозорої кольорової плівки, у вигляді чохлів, адаптованих під вішалку, з нанесенням флексодруку логотипу та ін.

Працюємо з оптовими замовниками, яким наше виробництво постачає якісну пакувальну продукцію на найвигідніших умовах в Україні. Пакети для пакування одягу від виробництва «Імпласт» підійдуть спеціалізованим магазинам, виробникам всілякої текстильної продукції, ательє мод, пральням, хімчисткам та іншим українським компаніям. Не пропустіть можливість використання наших можливостей з нанесення фірмового друку як ефективного маркетингового ходу для підвищення впізнаваності вашого бренду.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow