Пакети фасувальні

26.11.21

Компанія «Імпласт» виробляє та реалізує за низькою ціною поліетиленові кульки для фасування харчових та промислових товарів. Наша торгова пропозиція є актуальною та вигідною для організацій, які ведуть роздрібну торгівлю будь-якими негабаритними або насипними товарами.

Ми виготовляємо фасувальні пакети з поліетилену низького тиску, як найбільш міцні та доступні пакувальні кульки. Завдяки ефективній роботі власного виробництва всі витрати зведені до мінімуму, тому наші ціни є вигіднішими на тлі інших українських виробників.

Наші фасовочні пакети підходять для найрізноманітнішої продукції: в них фасують як харчову, так і господарську продукцію, яка ізолюється від зовнішнього середовища тонким, але при цьому надійним бар'єром, що не пропускає вологу, пил, жири і бруд.

Фасувальні пакети ПНТ

Це найбільш ходовий тип пакетів: завдяки низькій ціні та високому споживчому попиту вони виробляються великими тиражами. Характеристики міцності використовуваних полімерних матеріалів дозволяють випускати фасувальні пакети ПНТ більш тонкими, ніж інші варіанти кульків. При товщині 7-8 мкм вони витримують середні навантаження: це відмінне поєднання ціни та якості для пакування.

Продукція «Імпласт» відрізняється надійністю та практичністю. Ми постійно випускаємо цю позицію на склад, а також виготовляємо оптові тиражі різноманітних поліетиленових пакетів за індивідуальними заявками.

Прозорі фасувальні пакети ПНТ пакуються в пачки і в такому вигляді постачаються клієнтам по Україні. Їх важливою характеристикою є те, що вони можуть бути використані для продажу продуктів харчування.

Фасувальні пакети для харчових продуктів

Усі етапи виробництва у нас виконуються на високотехнологічному обладнанні. Для виготовлення кульків використовується лише сертифікована поліетиленова сировина. В результаті готові фасувальні пакети, що відвантажуються нашим клієнтам, повністю відповідають санітарним вимогам та можуть без обмежень використовуватись, контактуючи з харчовими продуктами. До таких товарів відносяться: крупи, м'ясо-молочна продукція, овочі, фрукти та ін.

Покупці в торгових залах магазинів або на ринках можуть самостійно упаковувати продукцію, що сподобалася, в ці поліетиленові кульки, які міцні і надійні. У прозорих пакетиках товар добре видно та виглядає привабливо. Завдяки бар'єрним властивостям поліетиленової плівки, продукти харчування захищені від негативного зовнішнього впливу. Таким чином, замовлення фасувальних пакетів «Імпласт» підвищить якість обслуговування ваших покупців, позитивно позначиться на іміджі торгової точки та ваших продажах.

Купити пакети фасувальні оптом в Україні

Придбати нашу продукцію великим та дрібним оптом можуть як юридичні, так і фізичні особи. Доставка продукції здійснюється по Україні. Як правило, ми маємо на складі достатню кількість цих поліетиленових кульків, проте заздалегідь погодьте необхідну кількість фасувальних пакетів із нашими співробітниками відділу продажу.

Обсяг закупівлі може бути різним: вам важливо врахувати, що при закупівлі від 40 упаковок ви отримуєте спеціальну ціну, яка набагато вигідніша, ніж при дрібному опті. У будь-якому випадку, оскільки замовлення здійснюватиметься прямо з виробництва, ціна буде для вас набагато вигіднішою.

Для багатьох важливо поряд із кульками для фасування закуповувати іншу пакувальну продукцію для свого торгового бізнесу. «Імпласт» у цьому вам також готовий допомогти: ми випускаємо широку номенклатуру поліетиленових виробів як типових, так і на замовлення. Щоб швидко придбати продукцію, зв'яжіться з нашими менеджерами контактних телефонів.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow