Пакети «мийка» оптом купити у Києві та Харкові

26.11.21

«Імпласт» - багатофункціональне підприємство, яке постачає поліетиленові кульки за низькими цінами українським споживачам. Київ та Харків – пріоритетні напрямки нашої діяльності. Як показує статистика наших продажів, пакети «мийка» завжди мають стабільний попит у українських споживачів, незалежно від того, чи це столиця чи регіони.

Пластикові пакети є одними з найпоширеніших товарів для роздрібної торгівлі, оскільки вони ідеально підходять для перенесення різних предметів, таких як продукти харчування, одяг, аксесуари та багато іншого.

Хто закуповує пакети «маєчка» у Києві та Харкові

Ця поліетиленова пакувальна продукція є життєво важливою для всіх роздрібних магазинів, лотків та закладів громадського харчування. Прості та надійні пакети «Майка» є найбільш економічним вибором для всіх підприємств роздрібної торгівлі. Вони поставляються із надзвичайно зручними ручками для зручного перенесення товарів, куплених клієнтами.

«Маєчки» вважаються найбільш прийнятним варіантом, коли потрібна максимальна місткість та вантажопідйомність. Вони виготовляються з міцного поліетилену високої щільності і мають велику міцність, здатні переносити практично будь-який товар, що продається в магазинах.

Багато власників торгових точок у Києві та Харкові хочуть оптимізувати витрати на упаковку. Широкий асортимент розмірів пакетів майка дозволяє задовольнити будь-які потреби роздрібних магазинів. При цьому вартість пакувальних виробів виходить досить демократичною.

Пакети «мийка» на замовлення з нанесенням друку

Адаптація пакувальних виробів під потреби клієнта – це одна з важливих опцій, що відрізняє роботу виробництва «Імпласт» від конкурентів. Ми допоможемо вам підібрати оптимальні параметри та дизайнерські особливості вашої замовленої продукції, включаючи зображення вашої торгової марки та логотипу. Такі «брендовані маєчки» є ефективним рекламним інструментом.

Ці пластикові пакети з індивідуальним принтом чудово підходять для вирішення маркетингових завдань. Будь-який рітейлер закуповує помітний обсяг пакувальних виробів для своїх клієнтів. Ви можете покластися на наші міцні пластикові пакети для покупок та замовити їх із печаткою вашої реклами.

Такі кульки зручні для пакування та зберігання товарів у побутових умовах, походів за покупками до магазину: клієнти використовують їх досить довго, тому ваша реклама демонструватиметься широкому колу осіб, залучаючи їх до вашого бренду та місця торгівлі. Ви можете бути впевнені, що ваш бренд просуватиме кожен покупець, у якого є хоча б один із ваших кульків.

Купити пакети «мийка» оптом Київ, Харків

Найрізноманітніші пластикові пакети та пакувальні матеріали можна замовити у нашому відділі продажу. Ми готові запропонувати продукцію різних розмірів, від невеликих для фасування, до великих кульок з принтами, що ідеально підходять для об'ємних і важких покупок. При замовленні оптом ви отримаєте найкращі ціни на будь-яку нашу продукцію.

Великі обсяги пакетів «маєчка» найзручніше замовляти у Харкові, оскільки тут знаходиться наше виробництво та склад готових виробів. Відправки на Київ також здійснюються регулярно.

Ми пишаємось якістю продукції, що випускається нашим виробництвом та нашою конкурентною ціновою політикою. Ви, як представники власного бізнесу, повинні вибирати лише найкращі вироби, які представлені на ринку пакувальної продукції, щоб мати перевагу у боротьбі за свого споживача.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow