Пакети майка

26.11.21

Пластикові кульки в Україні міцно увійшли до споживчої культури і щодня використовуються як у торгівлі, так і в побуті. Завдяки комфорту та дешевизні упаковки продуктів та інших товарів вони мають постійний попит.

Виробництво "Імпласт" реалізує оптовим покупцям різноманітну пакувальну продукцію. У нашому відділі продажів ви легко купите готові пакети-майка у типовому виконанні. Крім того, у вас є можливість оформити замовлення на виготовлення високоякісних фірмових «маєчок» з нанесенням друку. Магазини, супермаркети, кафе, підприємці з ринків замовляють у нас оптом практичні, місткі та недорогі поліетиленові кульки у великому обсязі.

Переваги пакетів майка

Ці поліетиленові кульки є постійним атрибутом пунктів роздрібного продажу незалежно від їх розмірів. Використання сертифікованої первинної сировини (гранул поліетилену) дозволяє виготовляти пакети майка, які можна використовувати без обмежень для пакування будь-яких продуктів, включаючи харчові. Всі кульки випускаються з фальцями, щоб збільшити їхню місткість до максимуму.

"Маєчки" зазвичай вибирають, коли необхідні міцні пакети за низькою ціною. Наявність гідного асортименту пакетів майка входить у загальний сервіс, що надається ритейлом покупцям.

Ці кульки можуть випускатися з різними габаритами, ступенем прозорості плівки, колірними рішеннями. Споживачі виділяють такі плюси пакетів майка:

  • низька ціна;
  • підходить для будь-якого товару;
  • вміщують максимум покупок;
  • надійні в експлуатації;
  • є можливість недорого друкувати рекламу з лицьової та зворотної сторони.

Таким чином, вони входять до найбільш затребуваних пакувальних виробів, на які попит був, є і буде високим.

Типові пакети майка зі складу

Випускаються із поліетилену низького тиску. Їх можна купити у нас у будь-який час, оскільки вони виробляються на склад і в готовому вигляді чекають на відвантаження оптовим покупцям. Завдяки великій популярності ми прагнемо до того, щоб на нашому складі завжди була достатня кількість типових пакетів-маєчок.

Наші поліетиленові кульки мають різні варіанти відомих малюнків, вони відрізняються товщиною і вантажопідйомністю, причому навіть при малій щільності «мийки» досить міцні. Тому в плані їхнього виробництва витрачається менше сировини, і коштують вони дешево.

Пакети майка з логотипом на замовлення

Щоб підвищити інтерес покупців до будь-якого магазину і зробити його бренд, використовується нанесення на упаковку рекламного зображення, включаючи логотип. Пакети майка через масові продажі є ефективним рекламним носієм для супермаркетів, магазинів, ресторанів, кафе, піцерій, аптек та ін.

На впізнаваність вашого бренду позитивно працюватиме той факт, що ці поліетиленові кульки досить міцні і використовуються багаторазово.

Пакети майка з логотипом ми виготовляємо за допомогою методу флексографії. Не дивлячись на те, що поліетиленова плівка може бути виготовлена будь-якого кольору, більш доречним вважається використання поліетилену білого кольору, оскільки на білому тлі добре виглядає практично будь-яке зображення.

При виготовленні пакетів-маєчок зазвичай наноситься флексодрук у 1-2 кольори. Нашим фахівцям цього цілком достатньо, щоби вийшла якісна пакувальна продукція. Бюджет на виготовлення таких поліетиленових кульків буде мінімально можливим, особливо якщо врахувати, що ви не матимете справу з посередниками, а отримаєте найнижчу ціну від виробника.

Пакети майка (серійні або на замовлення) продаються оптом по Україні: у відділі продажів «Імпласт» завжди є прайс на типову продукцію зі складу, а вироби з печаткою логотипу прораховуються індивідуально.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow