Пакети майка для готелів

26.11.21

Пакети майка для готелів

Якщо ви шукаєте надійну компанію, з якою ви зможете розпочати плідну співпрацю в галузі виробництва та постачання пакетів майка для готелів, то ви прийшли у потрібне місце. Як виробник цього виду продукції ми створюємо ефектні та надійні пакувальні вироби з поліетилену з урахуванням конкретних переваг клієнта.

Ми запрошуємо вас скористатися нашими послугами з випуску різних видів поліетиленових пакетів, які успішно використовуються у готельному бізнесі. Нас відрізняють професіоналізм, своєчасність виконання робіт, якість та приваблива ціна.

Переваги пакетів майка від Імпласт
Ми пропонуємо якісні пакети майка для готелів із професійним друком. Продукція випускається з максимальним обліком усіх деталей, зазначених у замовленні. Для виробництва використовується високоякісна поліетиленова плівка, тому кульки міцні та довговічні.

Як невеликі готелі, так і найбільші хотейлери вже давно закуповують наші пластикові кульки. За запитом клієнтів ми наносимо на пакети майка високоякісний друк, виконаний із залученням сучасної флексографічної технології та з використанням найновіших фарб від надійних виробників. Все зроблено з дотриманням технології виробництва, з акцентом на високу якість поліетиленових пакетів майка.

Наші переваги:

  • висока якість друку;
  • використовується плівка високої якості із первинного поліетилену від провідних постачальників;
  • застосовується флексографічний спосіб друку з використанням спеціалізованих фірмових фарб від іноземних виробників;
  • максимальні стислі терміни виробництва та швидка доставка готової продукції.

Ми виробник, а не звичайна торгова компанія, яка продає чужу продукцію за завищеними цінами. Наші майки з логотипом виглядають естетично привабливими. Це пов'язано з відповідальним підходом до підготовки до друку та використанням новітніх технологічних рішень з нанесення друку на поліетиленову плівку. Все це є визначальними факторами довговічності та якості запропонованих нами рішень.

Ми пропонуємо поліетиленові пакети найвищої якості, виготовлені за вашим індивідуальним замовленням. Діяльність нашої компанії широко відома в Україні. Важливою є наша вигідна цінова політика та відповідальний підхід до обслуговування клієнтів.

Замовити пакети майка для готелів оптом

Імпласт виробляє поліетиленові кульки різного призначення та різних розмірів. Наші пакети майка, виготовлені на індивідуальні замовлення клієнтів, відповідають очікуванням та потребам готелів.

Оскільки ми виробляємо та поставляємо пакети майка оптом, то ви можете замовити їх за мінімально можливими цінами. У нас є всі необхідні фахівці, які при необхідності допоможуть вам при розробці дизайну, тому звертатися за допомогою до будь-яких посередників вам не потрібно: Імпласт виконує повний цикл робіт від погодження замовлення до постачання фірмових пакувальних виробів для готелю. Пакети майка, випущені у фабричних умовах, підтвердять ваш високий статус та рівень обслуговування відвідувачів готелів та ваших бізнес-партнерів.

Ми орієнтуємося на постійний зворотний зв'язок із клієнтами, що дозволяє точно знати ваші потреби та вимоги до виробів. Ми завжди відкриті для запитів та пропозицій від клієнтів та партнерів-постачальників. Для нас характерні креативність та інноваційні рішення. І звичайно для нас важлива задоволеність клієнтів нашою продукцією та загалом співпрацею.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow