Пакети майка для кафе та ресторанів

26.11.21

Пакети майка для кафе та ресторанів

Оскільки ресторани, закусочні, кафе, фаст-фуди та інші заклади громадського харчування використовують формат «їжа на виніс», то вони потребують відповідних пакувальних виробів. Виробництво «Імпласт» пропонує вам виготовити у нас пакети майка, як найбільш доступне та поширене рішення щодо упаковки товарів на винос для ресторанів та закусочних.

За допомогою наших пакетів майка ви можете ефективно рекламувати свій бізнес, оскільки ми маємо все необхідне обладнання для виготовлення упаковки та нанесення на ній друку логотипу.

Надаємо міцні та місткі поліетиленові пакети із зручними ручками для ресторанів та кафе під індивідуальне замовлення оптовими партіями. Ви можете розраховувати на «Імпласт» у питаннях виготовлення та оптових поставок поліетиленових пакетів для пакування обідів, окремих страв кафе та ресторанів, онлайн-замовлень та інших кулінарних товарів на виніс.

Поліетиленові пакети для кафе та ресторанів оптом

Ми розуміємо, що різноманітним ресторанам та їхнім відвідувачам потрібні пакувальні вироби різних розмірів та форм. Маючи це на увазі, ми приймаємо заявки на виготовлення пакетів майка за індивідуальними параметрами клієнтів. У зв'язку з тим, що будь-яка продукція потребує переналаштування обладнання, ми виробляємо пакети для кафе і ресторанів тільки оптом.

На поліетиленові пакети ресторану можна надрукувати назву вашої компанії або логотип, що допоможе вам рекламувати свій бізнес. Наші пакети майка є міцними кульками, що володіють здатністю багаторазового використання. Тому вони є рекламними щитами, які переносять відвідувачі закладів громадського харчування, популяризуючи ваш бізнес серед інших потенційних клієнтів.

Ми подбаємо про те, щоб при виготовленні вашого замовлення були враховані всі ваші попередні вимоги. Гарантією цього є те, що оптове замовлення виконується у фабричних умовах з постійним контролем якості. Оскільки постачання продукції здійснюватиметься прямо з нашої фабрики пакетів, ви можете розраховувати на найдоступніші та найякісніші фірмові «мийки» в Україні.

Замовити пакети майка для кафе чи ресторану з печаткою логотипу

Виробництво «Імпласт» цінується клієнтами за виготовлення пакувальних виробів високої якості. Ми забезпечимо відмінний сервіс та високу якість пакетів майка для всіх наших клієнтів. Завдяки цьому більшість наших клієнтів залишаються нашими постійними партнерами багато років.

При замовленні пакетів майка з печаткою логотипу ми заздалегідь розрахуємо для вас точну вартість виготовлення кліше відповідно до шаблону макета зображення для друку, щоб у вас був повний розрахунок ціни замовлення, перш ніж ви ухвалите рішення про закупівлю. Кліше замовляються одноразово та використовуються для величезної кількості відбитків без заміни. Ми цінуємо ваш бізнес, тому ретельно ставимося до запитів від будь-яких клієнтів, незалежно від їхнього бізнесу.

Ви можете бути впевнені, що найнижча ціна від компанії «Імпласт» не означатиме компромісу з якістю пакетів майка для вашого кафе чи ресторану. Незалежно від того, яка упаковка потрібна вашому бізнесу, ми працюємо, щоб допомогти вам виготовити саме такі вироби, які вам потрібні.

Зателефонуйте чи напишіть нам зараз, щоб дізнатися точну ціну вашого замовлення. Ми гарантуємо найнижчі ціни на поліетиленові пакети, що використовуються для роботи закладів громадського харчування. Ми маємо спеціальні пропозиції для оптових замовників пакетів майка.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow