Пакети майка для продуктових магазинів

26.11.21

Пакети майка для продуктових магазинів

Магазини дозволяють робити швидкі покупки, тому вони є ідеальним варіантом для всіх, хто, маючи мало часу, хоче придбати продукти для всієї родини. Незалежно від того, чи покупці підуть у невеликий магазин чи супермаркет, буде добре, якщо в цій торговій точці будуть свої власні пакети для покупок. Торгові мережі у своїй можуть ефективно використовувати пакувальні вироби розміщувати власної реклами ними.

Пакети майка є чудовою заміною будь-якій господарській сумці або рюкзаку, оскільки вони легкі, міцні та можуть вмістити максимальну кількість продуктів, що продаються в магазинах. Щоб придбати якісні поліетиленові кульки, які не підведуть вас та не зіпсують імідж вашого продуктового магазину, замовляйте їх у надійного виробника «Імпласт».

Чому продуктові магазини вибирають пакети майка

Наші поліетиленові кульки з ручками типу «майка» ідеально підходять для використання у великих магазинах, торгових мережах, супермаркетах чи місцевих продуктових магазинах. Вони гарантують високу якість упаковки товарів та гарантію міцності пакетів. Маленькі прозорі вироби рекомендується використовувати для фасування та перенесення невеликого обсягу товару, тоді як у великі вироби можна завантажувати та переносити велику кількість продуктів, які складно зберігати у невеликих пластикових кульках.

Такі великі пакувальні вироби чудово справляються зі своїм завданням, гарантуючи мінімальну закупівельну вартість та задоволеність клієнтів магазину. Безумовно, всі власники магазинів дбають про позитивний імідж своїх торгових точок та якість обслуговування своїх клієнтів. Ні для кого не секрет, що покупці частіше повертаються до магазину, який асоціюється у них з багатим асортиментом, чистотою, свіжими продуктами та ін. Наявність міцних та зручних фірмових пакетів майка у цьому списку займає далеко не останнє місце. Міцні кульки-мийки зводять до мінімуму ризик розриву у разі важкого вмісту.

Пакети майка з міцними ручками - це ідеальне рішення для зручного пакування та перенесення покупок у продуктових магазинах. Якість фірмових поліетиленових кульків виразно відображає інші особливості того чи іншого місця торгівлі. Магазин, який має дуже хорошу репутацію серед своїх клієнтів, також повинен подбати про відповідний асортимент упаковки для покупок.

Пакети майка від Імпласт - гарне співвідношення ціни та якості

У багатьох продуктових магазинах та супермаркетах можна зустріти пакети майка, випущені з виробництва «Імпласт». Ці кульки зазвичай замовляють у нас у великій кількості. Вони характеризуються високою міцністю матеріалу, невисокою ціною та зручними широкими ручками. Незалежно від типу магазину, покупці завжди звертають увагу на ціну виробів та часто обирають дешевший варіант. Ціни на пакети для покупок у продуктових магазинах можуть відрізнятися: це залежить від якості кульків, розмірів, товщини, використання друку фірмового зображення. Оскільки ми виробники і виконуємо повний цикл виробництва в цехах, то можемо запропонувати найкращі умови для оптових замовників.

Пакети майка замовляють як великі супермаркети, так і невеликі продуктові магазини. Наші поліетиленові кульки дозволяють зручно упаковувати фрукти, овочі, хліб, крупи та інші продукти харчування. Наші «мийки» витримують значну вагу та забезпечують акуратну упаковку.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow