Пакети майка для будівельних магазинів

26.11.21

Пакети майка для будівельних магазинів

Якщо ваш бізнес пов'язаний із роздрібним продажем будівельних товарів і вам потрібна упаковка з ручками, в якій зручно було б відпускати товар для клієнтів, виробнича фірма «Імпласт» пропонує універсальні та економічні пакети майка, які ідеально підходять для обслуговування клієнтів у будівельних магазинах. Ці міцні кульки з високою щільністю надійно захищають товар, не схильні до розривів, мають великі ручки для зручного перенесення. Усі «мийки» оснащені широкими бічними складками (фальцями) для перенесення об'ємних товарів.

Переваги пакетів майка для будівельних магазинів

Поліетиленові кульки для покупок у будівельних магазинах – це зручний для покупців засіб для пакування та транспортування придбаних товарів, незамінна сервісна послуга для відвідувачів торгових центрів. В даний час вони стали звичайним інструментом для продажу, таким же як візок або кошик для покупок.

Сучасні пакети майка для будівельних магазинів виготовляються на виробництві «Імпласт» таким чином, що їх можна використовувати знову та знову. Так, після походу до будівельного магазину міцні кульки люди не викидають, а використовують щодня у своєму повсякденному житті, як зручний засіб для перенесення інших речей та товарів. Оскільки міцні пакети майка використовуються тривалий час, їхня поверхня є привабливим майданчиком для розміщення реклами.

Фірмовий друк на поліетиленових кульках сприятиме тому, що ваш бренд і будівельний магазин підсвідомо запам'ятовуватимуться і будуть добре впізнавані серед клієнтів. Пакети майка з логотипом допоможуть вам просувати свій бізнес та утримувати ваш бренд на увазі у ваших покупців, а також допоможуть у безперебійній роботі вашого будівельного магазину відповідно до очікувань покупців.

З нашою допомогою ви можете змінювати дизайн рекламного зображення в залежності від пори року. Це робить пакети майка простим маркетинговим інструментом для реклами акцій будівельного магазину у сезон чи період певних свят. Ми гнучко підлаштовуємося під ваші потреби: це означає, що ви можете використовувати свої кольори, логотип або будь-який текст для нанесення друку на ваших поліетиленових пакетах, які потрібні для вашого бізнесу.

Ми як виробники гарантуємо відмінну якість пакетів майка, оскільки розуміємо, що це важлива складова обслуговування ваших клієнтів. Ми випускаємо міцні та легкі пакувальні вироби для магазинів будівельних матеріалів – найкращий варіант із можливих пакетів для покупок, які будуть здійснювати ваші клієнти.

Безумовно, ще однією важливою перевагою пакетів майка є їхня демократична ціна. Таким чином, наші кульки для покупок у будівельних магазинах – це справді цінна складова надання вашим клієнтам того виду турботи та уваги, яку вони хочуть.

Замовити пакети майка з логотипом оптом на виробництві «Імпласт»

Оскільки на нашому виробництві встановлено сучасне обладнання, при замовленні пакувальних виробів, у вас є чудова можливість купити пакети майка з індивідуальними параметрами (матеріал плівки, габарити, товщина, розмір фальців та ін.) та нанесення друку вашого фірмового рекламного зображення. Вітаємо великооптові замовлення, за якими ми можемо дати вам найкращу ціну.

Якщо ви вже визначилися із замовленням або зацікавлені в отриманні додаткової інформації про наші пакети майка для вашого будівельного магазину, зв'яжіться з менеджерами «Імпласт». Ми допоможемо вам вибрати правильні пакувальні вироби для конкретних потреб

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow