Пакети майка для торгових центрів

26.11.21

Завдяки своїй універсальності, низькій ціні та популярності пакети майка домінують на ринку покупок у торгових центрах. Ви можете зустріти їх практично скрізь. Універсальність та низька ціна цих кульків є величезними перевагами, які дозволяють використовувати їх для масового обслуговування покупців. Пакети майка часто можна знайти на касах у гіпермаркетах та супермаркетах, а також у невеликих магазинах та інших роздрібних торгових точках. Вони також ідеально підходять для острівних магазинів, розташованих у торгових центрах.

Компанія Імпласт, що базується у Харкові, є відомим виробником пакетів майка в Україні, що постачає пакувальну продукцію для торгових центрів. Протягом багатьох років ми співпрацюємо з багатьма відомими роздрібними мережами та компаніями, які представлені на українському ринку, виробляючи високоякісні поліетиленові пакети майка, у тому числі з нанесенням фірмового флексодруку.

Які пакети майка можна купити

Роблячи невеликі покупки, клієнти торгових центрів можуть використовувати тонкі прозорі майки, які зазвичай надаються їм безкоштовно. Такі вироби є оптимальним рішенням під час перенесення легких товарів. Шампуні, масажні масла, мило, паперові рушники, креми, туш для вій, основи, пудри – всі ці предмети не мають гострих країв. Тому для їх упаковки успішно застосовують дешеві тонкі «мийки». Вони чудово виконують свою роль доступної упаковки, в яку касир чи покупець складатиме товар.

Пакети великих розмірів мають значну міцність і місткість. Вони може розміститися безліч товарів із торгового центру. Щоб отримати максимальну користь від використання пакувальної продукції, рекомендуємо замовити у нас нанесення рекламного зображення. Пакети майка з логотипом у нас коштують дешевші, ніж у конкурентів. Крім того, у нас ширші технічні можливості з нанесення флексодруку, що дозволить вам отримати вироби, що повністю відповідають вашому фірмовому стилю. Найчастіше ми виготовляємо пакети майка з білої поліетиленової плівки, на якій найкраще виглядає будь-яка друкована реклама.

Вирішальним аргументом для багатьох замовників є низька ціна, тому у нас купують пакети майка відразу в кількох розмірних варіантах, щоб забезпечити покупців магазинів у торгових центрах оптимальною продукцією для впакування своїх товарів.

Замовити пакети майка для торгового центру оптом

Співвідношення ціни та якості є найбільш оптимальним саме для пакетів майка, тому багато власників магазинів вирішують купити «мийки» оптом, надаючи їм перевагу перед пакетами інших типів.

Пластикові пакети від Імпласт мають безліч переваг, які вплинули на їхнє широке використання в торгових центрах. Вони дешеві в порівнянні з пакувальними виробами з інших матеріалів і мають гігієнічну чистоту. Дуже важливо, що поліетиленові пакети майка аж ніяк не загрожують здоров'ю покупців, і це важливий аспект, якому сучасний клієнт приділяє особливу увагу.

Сучасна виробнича база та наші технічні можливості дозволяють виготовляти пакети майка з печаткою логотипу як дрібним компаніям, так і великим торговим центрам. Спеціалісти компанії Імпласт будуть раді запропонувати вам фірмові пакети майка відмінної якості, які відповідають очікуванням найвибагливіших клієнтів. Щоб ми могли прорахувати, скиньте нам попередні дані для замовлення.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow