Пакети майка за оптовими цінами

26.11.21

Пакети майка за оптовими цінами

Для ефективної роботи свого бізнесу багато компаній шукають найбільш зручні та доступні за ціною варіанти пакувальних виробів. Так, для відправки клієнтів додому з купленим товаром, найпростіше, надійне та вигідне рішення – використовувати типові та індивідуальні пакети майка. Перший різновид бажано використовувати для первинної упаковки товару, а для перенесення – місткі фірмові вироби, на яких найкраще виглядатиме ваша реклама.

Ці кульки можуть бути використані для будь-якого бізнесу, вони досить міцні, щоб переносити різні предмети, від важких товарів до подарункових виробів на виставках.

Ми пропонуємо широкий вибір поліетиленових кульків, у тому числі пакети майка в різних модифікаціях, тому ви можете вибрати у нас найкращий варіант, виходячи з особливостей товару, що продається. Виберіть із широкого спектру кольорів для нанесення друку, щоб відповідати кольоровій гамі вашого бізнесу. З різними кольорами, розмірами та варіантами друкованого тексту ми легко знайти пакети майка, які ідеально підійдуть для вашого продуктового магазину, ресторану або іншого торгового бізнесу.

Вибір варіанта модифікації пакетів майка

«Імпласт» завжди має на своєму складі запас простих пакетів майка, які підходять для ведення роздрібного продажу та пакування харчових продуктів. Завдяки своїй формі пакети-мийки міцні та зручні у перенесенні. Наші поліетиленові кульки виготовлені з матеріалу високої щільності, що робить їх міцними та довговічними. Їх також легко носити із собою.

Оскільки ці пакувальні вироби мають фальці з боків, створюється додаткове місце для зберігання громіздких предметів. У наших містких пакетах майка можна зберігати різні товари та речі. Незважаючи на те, що вони призначені для продуктів харчування, підприємств громадського харчування та магазинів одягу, ці кульки широко використовуються споживачами для побутових потреб. Оскільки вони дуже доступні та легкі, то дуже популярні та використовуються по всій Україні.

Великим плюсом і те, що у нашому підприємстві пакети майка можуть випускатися як типовими, а й виготовлятися на замовлення. Ви можете замовити їх на нашому виробництві з нанесенням фірмового друку або без нього.

Купити типові та індивідуальні пакети майка оптом

Ці пакувальні вироби у нас доступні за оптовими цінами. Ми пропонуємо майки різних кольорів, щоб підкреслити індивідуальні особливості вашого бізнесу. Якщо у вас є продуктовий магазин, піцерія, сувенірний магазин чи ресторан, не забудьте заздалегідь придбати у нас надійні пакувальні вироби. На додаток до наших звичайних пакетів-мийок ми також виготовляємо на замовлення популярні фірмові вироби з печаткою реклами, які успішно використовуються для винесення та надійного зберігання клієнтами придбаних у вас товарів.

Наші поліетиленові пакети для покупок ідеально підходять для будь-яких підприємств громадського харчування, включаючи продуктові магазини, гастрономи, магазини подарунків та багато інших. При упаковці різних товарів ці універсальні пакувальні вироби можуть вмістити їх велику кількість без загрози того, що упаковка порветься і пошкодиться товар. Тому майка ідеально підходять для відправки клієнтів додому з продуктами різних розмірів.

Якщо у вас є конкретне замовлення на прорахунок або будь-які питання про наші пакети майка, будь ласка, зв'яжіться з нашими спеціалістами з обслуговування клієнтів, щоб отримати відповіді на ваші питання та купити нашу продукцію за найкращою оптовою ціною.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow