Пакети «Майка» з логотипом

26.11.21

Пакети Майка з логотипом для подарунків та сувенірів

Компанія Імпласт виготовляє великий асортимент поліетиленових пакетів типу: «майка», «банан» з прорубною ручкою, фасувальні, в рулоні, упаковки для товарів. Також ми займаємося випуском пакетів з логотипом та поліетиленової плівки на замовлення. Залишити заявку на виробництво пакетів ви можете на офіційному сайті або по телефону, зв'язавшись із менеджером з продажу.

Ми реалізуємо продукцію на всій території України. На нашому сайті ви можете знайти додаткові відомості про послуги, способи транспортування та оплати. Так само докладніше вивчити технологію виробництва, процес та різні методи нанесення друку.

Універсальність застосування "майки" з логотипом

Пакети «Майки» відрізняється розміром, щільністю поліетилену, при цьому на нього наносять логотип вашої фірми або інше обране зображення за бажанням клієнта. Це може бути реклама товару, інформація про торгову марку, контакти, адресу або довільний принт.

Величезний досвід дозволяє робити складні та об'ємні партії за короткий термін без збоїв та шлюбу. Вся продукція виготовляється із сертифікованої сировини за державними стандартами.

Поліетиленовий пакет – це найпопулярніший вид поліетиленової упаковки та пакувальних матеріалів. У нашій країні він використовується всіма торговими мережами та великими компаніями. Підходить для будь-якої категорії комерції, оптової та роздрібної торгівлі, маркетингу та доставок. Використовується як упаковка для подарунків та сувенірів.

Своєю популярністю зобов'язаний низької собівартості та високій якості, здатний витримати велику вагу (вантажопідйомність), не розтягується, водонепроникний, не пропускає запахи, надійний та еластичний матеріал практично не піддається механічним пошкодженням та хімічному впливу.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow