Пакети майка з логотипом купити оптом від виробника

26.11.21

Як рекламні носії поліетиленові кульки використовуються досить довгий час і довели свою ефективність. На ринку пакувальної продукції представлені різноманітні варіанти виробів. Так, на виробництві «Імпласт» вагому частку замовних пакетів із нанесенням друку складають пакети майка, як найпоширеніші торгові пакети.

Така продукція оптимально підходить для замовників, які одночасно вирішують два завдання: надання покупцям місткої, надійної упаковки та розповсюдження реклами.

Кожен замовник прагне розумно мінімізувати свої витрати на закупівлю поліетиленових кульок. Купуючи оптом фірмові «мийки» у виробника «Імпласт», ви гарантовано отримуєте відмінну якість продукції та найкращу в Україні ціну.

Причини популярності пакетів майка з логотипом

Всі споживачі легко впізнають ці поліетиленові кульки за їхньою характерною формою: вона у нерозкритому вигляді прямокутна з вирубуванням ручок у вигляді смуг, що нагадують майку. Щодня кожен дорослий українець користується такими «мийками» і навіть не замислюється про це: ці кульки так міцно увійшли в ужиток.

Маючи досить простий вигляд, пакети майка допомагають нам вирішувати повсякденні завдання. Споживачі мають можливість вибрати з усього різноманіття розмірів відповідний собі варіант. У цих кульках можна переносити продукти харчування, одяг, побутову техніку та ін. Вважається, що це найбільш практична та надійна поліетиленова упаковка багаторазового застосування.

Цілком природно, що торгові мережі використовують таку популярну пакувальну продукцію для обслуговування своїх споживачів, а також застосовують її як ефективний рекламний носій, який популяризує компанію та її бренд.

Виготовлені з міцного поліетилену ці фірмові кульки використовуються споживачами досить довго, а відповідно експозиція надрукованої реклами буде також значною. Що важливо для бізнесу, такі рекламні носії і сама друк логотипу дуже доступні, а за її поширення взагалі нічого не треба платити.

Покупці із задоволенням купують пакети майка з логотипом на касах супермаркетів чи магазинів, повністю покриваючи витрати на їхню закупівлю. Найчастіше продажу пакетів кінцевим споживачам торгові мережі заробляють. Беручи до уваги, що реалізуючи фірмові поліетиленові кульки як необхідну покупцям надійну упаковку, будь-яка торгова організація додатково отримує безкоштовний канал реклами з широким охопленням цільової аудиторії.

З точки зору ефективності, реклама на пакетах є результативною, оскільки демонструється не рекламодавцем, а самими споживачами, які несвідомо популяризують той чи інший магазин чи супермаркет. Така ненав'язлива реклама на практичних виробах щоденного застосування дуже вигідна, повністю окупається, вимагає великих вкладень.

Замовити пакети майка оптом у виробника

Щоб задовольнити свою потребу у власних поліетиленових кульках з нанесенням фірмового друку, необхідно звертатися на спеціалізоване підприємство. Наша компанія «Імпласт» завжди готова допомогти вам у цьому. Виготовлення пакетів майка з логотипом вашої фірми стане відмінним рішенням: наше обладнання дає можливість оперативно обслуговувати замовлення з випуску поліетиленових кульків з нанесенням друку.

Ви маєте можливість купити пакети майка з логотипом оптом, виготовлені з ПНТ з використанням флексодруку за низькою ціною. Телефони відділу продажу та електронна пошта вказані на сайті.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow