Пакети майка з малюнком

26.11.21

Пропонуємо надійний, привабливий та економічний варіант поліетиленової упаковки для торгівлі – серійні пакети майка з надрукованим малюнком популярної тематики. Ці кульки призначені для невеликих торгових точок, які не мають власного торгового бренду: зазвичай використовуються в магазинах, на ринках та базарах, а також звичайними кінцевими споживачами. Вони міцні та місткі. Придбати їх у нас можна за оптовою ціною, оскільки ми є прямим виробником.

Серійні пакети з малюнком

Ми випускаємо ходову продукцію цієї категорії. Найбільш типові параметри цих виробів:

  1. розміри – 28x50 см, 38x60 см;
  2. товщина 12-35 мкм;
  3. вантажопідйомність 7-15 кг;
  4. фальці 7-8 див.

Для виготовлення пакетів майка з малюнком, на своїх екструдерах ми випускаємо плівку із міцного поліетилену низького тиску. Варіанти кольору: білий, чорний, синій. Плівка перед печаткою обов'язково активується, щоб фарба щільно фіксувалась на пакетах.

Базовий асортимент та орієнтовні ціни серійних пакетів майка ви знайдете тут. «Маєчки» продаються в упаковках по 500шт. Ми гарантуємо відсутність шлюбу та відсутність обчислення за кількістю кульків в упаковках.

Друк малюнка на пакети майка

Компанію «Імпласт» добре знають в Україні як провідне підприємство з виготовлення поліетиленової продукції із нанесенням друку. Для виготовлення серійних пакетів майка з малюнком ми використовуємо флексодрук як найбільш оптимальний спосіб для масового виробництва цих виробів.

У нас ви знайдете популярні моделі поліетиленових кульків з принтами. Висока якість та доступність таких виробів залучають оптових замовників до діяльності нашого підприємства.

Наші флексомашини, як і інше обладнання, задіяне у виробництві пакетів майка з малюнком, працюють автоматично. Стабільна робота на оптимальних режимах, без ризику негативного впливу «людського фактора», забезпечує виготовлення якісних і дешевих виробів у досить великому обсязі. У нас технологічні витрати зведені до мінімуму. Тому наші клієнти можуть придбати доступні поліетиленові кульки, ціна на які буде «прохідною» у будь-якому регіоні України.

Залежно від певного сезону ми використовуємо різні варіанти зображень для друку, щоб готові вироби максимально відповідали йому. Наші дизайнери постійно працюють над оновленням зовнішнього вигляду цих кульків.

Купити пакети майка з малюнком оптом зі складу

Мінімальне замовлення у нас – від одного пакування (500 шт). На кожен різновид цих поліетиленових кульків у нас різна ціна: для дрібного опту – до 5000 шт (до 10 упаковок) та великого опту – понад 5000 шт (понад 10 упаковок).

Нашою великою перевагою є те, що ці популярні поліетиленові кульки у нас завжди є на складі. Реалізуємо ми їх за оптовою ціною: вартість пакетів майка із малюнком у нас мінімально можлива. Більшість оптових замовників відзначають, що їм дуже важливо співпрацювати з нашою виробничою компанією, оскільки ми гарантуємо та відповідаємо за якість нашої продукції. Надсилання здійснюється по всій Україні.

Зателефонувавши до нашого відділу продажів за контактними телефонами, ви можете уточнити актуальну ціну на цю продукцію, розраховану для мас-маркету, наявність її на складі, а також експлуатаційні характеристики та будь-які інші питання. Якщо вас цікавлять фірмові пакети майка з логотипом на замовлення, то перейдіть за вказаним посиланням у відповідний розділ, де є більше інформації.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow