Пакети на замовлення

26.11.21

Хочете виділитися серед своїх конкурентів і зробити свої товари або послуги більш привабливими для споживачів.

Пакети на замовлення - це хороший варіант як для маленьких магазинів і підприємств, так і для мереж супермаркетів і бутіків.

Як замовити виготовлення пакетів

Поліетиленові пакети з логотипом, фірмовим зображенням або прості «майки» зрадять вашому закладу солідності. Брендовані пакети - це завжди красиво і плюс, ви отримуєте дешеву реклами і просування власної торгової марки.

Ми допоможемо визначитися з:

  • Створенням дизайну вашого пакета.
  • Оптимізуємо витрати на виготовлення пакетів.
  • Зробимо рекламу на пакеті яскравою і ефективною.
  • Заощадити кошти, не втрачаючи при цьому даної якості товару.

Виникли труднощі в заповнені онлайн-заявки? Зверніться до менеджерів з продажу для роз'яснення технічних і технологічних моментів або прорахунку вартості майбутнього тиражу і за додатковою консультацією. Наша команда з радістю відповість вам на всі запитання. Так само вся детальна інформація та ціни на виготовлення партії пакетів на замовлення розміщується на сайті компанії Імпласт.

Виготовлення пакетів по вашим параметрам

Потрібні пакети для розвитку бізнесу? У компанії Імпласт ви можете купити оптом або замовити виготовлення поліетиленових пакетів різних видів, розмірів і щільності, тобто виготовлення нестандартної упаковки. Ми швидко виготовимо потрібну кількість пакетів та доставимо зручним для вас способом.

При цьому за бажанням замовника, на пакет буде надрукований логотип його торгової марки, вибраний будь-який малюнок, візерунок, контактна інформація. Такі "персональні" пакети ви зможете використовувати як для продажу так додатково в маркетингових цілях для презентацій нового продукту, рекламних акцій та активного просування діяльності. Виготовлення пакетів з власним логотипом – це не лише яскрава обгортка, що заявляє про новий товар та збільшує пізнаванність бренду, але ще й надійна упаковка для ваших товарів. 

Замовити виготовлення пакетів швидко і якісно

Щоб зробити замовлення виготовлення пакетів:

  • Зв'яжіться з менеджером, вишліть на електронну пошту характеристики необхідної продукції і зображення (макет) майбутніх пакетів. Або заповніть заявку на головній сторінці інтернет ресурсу, з вами обов’язково зв'яжеться наш співробітник для уточнення певних деталей і прорахунку вартості виготовлення пакетів.
  • Одразу після переказу коштів, ваше замовлення відправляється на виготовлення, потім ми доставимо його зручним для вас способом до офісу чи на вказану адресу, обов’язково уточнюйте місце доставки та форму оплати при оформленні замовлення на виготовлення пакетів з логотипом.

Якщо у вас залишилися питання чи отримати консультацію ви можете ознайомитися і з іншими цікавими статтями присвячених темі виробництва полімерних пакетів. У розділах сайту є відповіді на питання по вартості поліетиленових пакетів та їх призначенню, а також можливості та способах нанесення на виготовленій пакет логотипу.

На нашому сайті представлені різні типи пакетів, наших клієнтів, а так само серійна продукція, яку завжди можна придбати зі складу з відправкою в день оплати. Замовляйте виготовлення пакетів оптом та отримуйте гарантовану знижку. Так само ми здійснюємо доставку наших товарів по Києву і в інші регіони України.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow