Пакети оптом Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро

26.11.21

Потрібні пакети з логотипом для власного виробництва або комерційних цілей? Не знаєте, до якого виробникаупаковки або поліграфічної фірмі звернутися?

Важко швидко знайти якісного виконавця для великого оптового замовлення на друк поліетиленових пакетів. Та й в цілому добре мати надійного постачальника, на котрого завжди можна розраховувати, коли вам знадобляться пакетиоптом.

Компанія Імпласт вже постачає пакети оптом в таких великих обласних центрах як Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро. Торгові мережі і дрібні магазинчики, організації та служби вже давно користуються нашими поліетиленовими пакетами. Якщо ви шукаєте партнера для виробництва пакетів з логотипом оптовими партіями і націлені на довгу співпрацю, ми з радістю будемо вашими помічниками і партнерами.

Наші пакети відрізняється високою якістю і низькими цінами. Сучасні технології та сертифіковані матеріали дозволяють виробляти якісні, але недорогі поліетиленові пакети з логотипом. Швидко, якісно, недорого - ми знаємо, що потрібно для сучасного бізнесу і знаємо, як це зробити! Великий асортимент поліетиленових пакетів, друк на полімерних пакетах і вигідні умови співпраці. Наш дружний колектив зробить все, що б зробити для клієнта пакети його мрії, пакети в яких продавати - одне задоволення!

Що потрібно знати при купівлі пакетів оптом

При виготовленні пакетів оптом, великими партіями, терміни виконання замовлення мають значення. До таких основних критеріїв оцінки складності роботи можна віднести такі фактори як: тип пакету (майка, банан, фасувальний), наявність додатково укріпленої ручки пакету (в пакетах з прорізною ручкою), наявності дна (нижньої закладки), бічних фальців (в основному для пакетів майка) кількості кольорів нанесення (можливо нанести до 4х відтінків на поверхню пакета) і загального тиражу оптової партії пакетів. З огляду на те, що кожен з цих елементів вимагає застосування особливої технології, різного устаткування і ступенів виготовлення, будуть різнитися й терміни виконання робіт. В середньому на оптове замовлення пакетів після затвердження макету та оплати замовлення йде 2-3 тижні, що становить приблизно 12-18 робочих днів. Плюс час на доставку, який залежить від служби обраної замовником для транспортування.

Чим складніше конструкція пакету, мається на увазі нестандартний розмір і додаткове зміцнення, тим більше термін виробництва, але наприклад менш трудомісткі варіанти як фасувальні, пакети без друку логотипу, без зміцнення і фальців виконуються набагато швидше за технологічних і технічних причин.

Також необхідно врахувати можливість непередбачених ситуацій і виробничих збоїв - наприклад, поламка одного з модулів виробництва, людський фактор, перебої в енергопостачанні або інші непередбачені моменти, що можуть впливати на прогнозований термін виробництва пакетів.

Виходячи з цього, наші менеджери чітко обумовлюють граничні дати, відповідальність і варіанти вирішення при недотриманні таких, а так само можливості часткового відвантаження пакетів і інші варіанти ще на стадії формування замовлення і попереднього прорахунку вартості тиражу пакетів.

Де замовити пакети оптом в Києві, Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі

Основні виробничі потужності компанії Імпласт знаходяться в Харківському регіоні, але ми здійснюємо доставку замовлень в Київ, Одесу, Львів, Дніпро, а також по всій території України.

Замовити виготовлення поліетиленових пакетів з логотипом в Києві, Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі або купити вже готові серійні пакети і сміттєві мішки ви можете по телефону або заповнивши заявку на сайті компанії. Залиште свій номер, і ми обов'язково вам зателефонуємо!

Пакети з логотипом відповідають державним стандартам якості і виробляються на сучасному обладнанні. Замовлення оперативно обробляються і ставляться в виробництво. Якщо вам терміново потрібно купити пакети оптом в Києві, Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі зверніться до професіоналів!

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow