Пакети оптом з логотипом у Києві

26.11.21

Неймовірна ціна на Пакети оптом з логотипом в Київ |

Фірмові пакети з логотипом від виробничої компанії Імпласт замовити оптом у прямого виробника без посередників і переплат або купити з доставкою по Україні. Як отримати більше та краще за меншу ціну?

Перевага співробітництва з оптовими підприємствами

Роблячи велике замовлення, ви вирішуєте дві головні проблеми: надовго забезпечує свій бізнес недорогим, якісним і надійним пакувальним матеріалом, а також економите на частих транспортуваннях, на відміну від дрібних тиражів. Працюючи з однією фірмою, як постійні клієнти ви отримуєте знижки та бонуси, крім того завжди будете впевнені у надійності та сумлінності постачальника. Особливо вигідно та зручно, коли продукція однорідна і вам потрібен один розмір кульків під однакові габарити.

Поліетиленові пакети є найпопулярнішим і практичним видом упаковки та застосовуються у будь-якій сфері. Нанесення логотипу або іншої інформації про продукт робить їх частиною зовнішньої реклами та допомагає активному просуванню бренду у широкій аудиторії споживачів. Правильно підібраний дизайн може стати вигідним доповненням до маркетингової кампанії вашого бізнесу

Для друку оптових партій пакетів з логотипом, розрахованих на велике виробництво або мережу магазинів, часто використовують стандартні «майки» та «банани». В особливих випадках вироби можуть бути нестандартних розмірів із додатковими фальцями та укріпленою ручкою. Такий варіант підходить для пакування товарів нестандартних розмірів.

Щоб зробити замовлення, вам потрібно на нашому сайті заповнити онлайн-заявку або зв'язатися з менеджером з продажу, усі телефони та адреси знаходяться у розділі контактів. Ми гарантуємо якість готової продукції відповідно до державних стандартів та своєчасне виконання замовлення.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow