Пакети оптом у Києві

26.11.21

Пакети оптом майка у Києві

Якщо ви займаєтеся закупками чи транспортуванням, то вам не обійтися без обгортки. Поліетиленові пакети «майка» - це те, що завжди під рукою досвідчений продавець. Саме «майки» найбільш затребуваний пакет, що широко використовується, у повсякденному житті. Чому пакети такі популярні та як підібрати принт для оптових замовлень «на кожен день» та де замовити у Києві?

Купити пакети оптом у Києві

У пакет «майку» легко помістяться продукти харчування, взуття, іграшки, одяг, косметика та чимало інших потрібних та корисних речей, які ви пропонуєте своїм клієнтам. Напередодні свят, коли досягається пік продажів, у ході барвисті картинки. Взимку це новорічна тематика, навесні – 8 березня. Але в решту днів упаковка теж має велике значення. Що робити, якщо ви не хочете замовляти фірмові пакети з логотипом?

На допомогу приходять універсальні малюнки, які підходять для будь-якої продукції. В асортименті компанії «Імпласт» є два види серійних пакетів «майок»:

Розміром 28x45 см, з товщиною 12 мкни фальцями 7 см. Колір: білий або жовтий, ПНД, вантажопідйомність до 7 кг, в упаковці: 500 штук.

Розміром 28x50 см, щільність 20 мкни фальці 7 см. Колір: білий або жовтий, ПНД, витримує до 7 кг, в упаковці: 500 штук.

Вони можуть бути трьох варіантів оформлення:

  • «Смайлик» - веселе обличчя, що одночасно дякує за покупку і бажає гарного дня.
  • «Україна» – національна символіка актуальна та є проявом патріотичності в деталях.
  • «Вишиванка» - дуже оригінальне рішення, дрібний малюнок із народними мотивами годиться для одноколірного друку.
  • «БМВ» - стандартне і добре знайоме зображення протягом багатьох років.

Ці та інші пакети оптом за вигідними цінами можна знайти на сайті, скориставшись онлайн заявкою або зв'язавшись з менеджером, у нього ви отримаєте детальну консультацію, зможете прорахувати попередню вартість тиражу і дізнатися подробиці доставки та оплати. Також не забувайте запитувати про спеціальні умови та пропозиції.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow