Пакети поліетиленові купити оптом

26.11.21

Щоб зробити вигідну закупівлю пакувальних виробів для свого бізнесу, вам достатньо звернутися до спеціалізованого виробництва: фабрика полімерної упаковки «Імпласт» - оптимальне місце, де можна купити оптом поліетиленові пакети. Ціна та асортимент наших виробів порадують вас, адже ми пропонуємо одні із найкращих умов для оптових покупців цієї продукції в Україні.

На відміну від наших конкурентів, ми гарантуємо більш швидкі терміни виконання замовлення та якість будь-якої партії пакувальних виробів.

Які пакети поліетиленові популярні в Україні

У нашій країні щодня використовується велика кількість поліетиленових кульків. Найменші з них – це фасувальні, які є одноразовими пакувальними виробами. За кількістю штук їхнє споживання є найбільш численним, тому далеко не випадково, що саме вони після використання за відсутності належної переробки становлять найбільшу загрозу для довкілля. Фасувальні кульки в основному випускаються без ручок, мають найпростішу конструкцію, їхня ціна мінімальна.

Найпопулярнішими поліетиленовими пакетами для торгівлі беззастережно вважаються «маєчки» з ПНТ. Вони випускаються у різних модифікаціях: тонкі та прозорі невеликого об'єму для фасування, середнього та великого об'єму з печаткою серійного малюнка для перенесення товару на ринках або невеликих магазинах, середнього та великого об'єму з нанесенням фірмового друку логотипу.

Найбільш вигідними іміджевими кульками вважаються поліетиленові пакети типу «банан», що виготовляються з ПВТ.

Чому поліетиленові пакети зазвичай замовляють оптом

На фабриці полімерної упаковки "Імпласт" встановлено високопродуктивне обладнання. Щоб виконати його налаштування на кожному з виробничих етапів (плівкова екструзія, флексодрук, різання та зварювання) необхідно мати достатнє завантаження, тому існує мінімальний обсяг, при якому можна отримати партію пакетів з поліетилену.

З іншого боку, коли все обладнання запущено та працює на оптимальних режимах для виконання певного замовлення, то продукція виходить із мінімально можливою собівартістю. Виходить, що більше замовлення, то це вигідніше всім. Різниця в ціні буде особливо очевидною, якщо замовляти оптом поліетиленові пакети з флексодруком логотипу.

Крім того, більшість торгових компаній вважають за краще мати солідний запас пакувальних кульків, щоб гарантувати безперебійну роботу своїх роздрібних точок. Купуючи пакети оптом на «Імпласт», ви додатково отримуєте гарантію якості на всю партію виробів від провідного українського виробника.

Пакети поліетиленові купити за вигідною ціною

"Імпласт", як виробник, пропонує своїм клієнтам тільки прямі оптові ціни. Завдяки вигідним умовам поставки продукції здійснюються по всій території нашої країни. Замовляючи пакети оптом, будь-який замовник може суттєво заощадити. На типові вироби ми маємо дві категорії ціни (для дрібного та великого опту), виготовлення замовних кульків з нанесенням друку логотипу прораховується індивідуально з урахуванням усіх параметрів замовлення.

Детально ознайомитись з асортиментом нашої продукції ви можете, зайшовши до розділу «Виробництво пакетів» на нашому сайті. Крім того, наші фахівці завжди готові надати вам необхідні консультації для оптимального вибору кульків.

Щоб купити поліетиленові пакети за вигідною ціною, зв'яжіться з нами за контактними телефонами або скиньте своє замовлення на електронну пошту. Відправлення готової продукції здійснюється Україною.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow