Пакети ПВТ з логотипом на замовлення в Україні

26.11.21

Пакети ПВТ з логотипом на замовлення в Україні

Поліетиленові пакети ПВТ з логотипом є популярним і функціональним видом реклами. Їх вибирають для упаковки харчових і нехарчових товарів, а вироби невеликого розміру часто використовують для фірмових сувенірів. Пропонуємо своїм клієнтам великий асортимент в різній колірній гаммі.

Виготовлення якісних пакетів з логотипом вимагає серйозної виробничої бази. У нас є технічні можливості з нанесення флексографічного друку одночасно в кілька кольорів з одного або двох сторін, з максимальною площею друку, аж до повнокольорового зображення.

Виготовлення пакетів ПВТ з логотипом з вирубною ручкою

Як відомо, логотип компанії завжди підкреслює її оригінальність. Фірмовий стиль використовує більшість організацій і індивідуальних підприємців при створенні рекламних виробів для популяризації власної торгової діяльності. Пакети з логотипом на замовлення сьогодні користуються впевненим попитом серед власників самого різного бізнесу. Вони є найбільш популярним видом пакувальних виробів, які замовляють в нашій компанії. Переваги поліетиленових пакетів з ПВТ:

  • на такому глянсовому матеріалі картинка виходить дуже красивою і яскравою;
  • вироби виходять дуже міцними і добре підходять для повсякденного використання;
  • водостійкий матеріал запобігає попаданню вологи на те, що лежить всередині;
  • кольори в асортименті.

Пакетами користується велика кількість людей. Причому нерідко вони використовують пакет неодноразово, а навіть повсякденно для перенесення будь-яких речей. Іншими словами, пакет тут виступає в ролі сумки. Відповідно, в процесі застосування зображення (логотип) демонструється навколишнім і вони рано чи пізно дізнаються про вашу діяльність. Така реклама не нав'язлива, а самі вироби дуже компактні і виглядають солідно. Крім цього, пакет ПВТ з друком логотипу - найпоширеніша форма, яка використовується в рекламних цілях.

У виробництві брендованої упаковки з нанесенням друку ми застосовуємо передові технології, використовуємо якісні витратні матеріали, фарби і сировину провідних постачальників.

Замовити пакети з логотипом в Україні

Можемо запропонувати великий розмірний ряд пакетів банан з ПВТ, які ми підберемо саме для вас (20х30см, 30х40см, 40х50см, 50х60см і ін.), Найбільш часто використовується щільність 40-50 мкм і вище. Вартість виготовлення залежить не тільки від розмірів, а й від кількості кольорів друку, тиражу і інших параметрів.

Здійснюємо друк на ПВТ пакетах різних розмірів, від зовсім маленьких, до великих кульків з високою вантажопідйомністю. Донна складка підвищує їх місткість, а вирубні ручки дозволяють зручно нести виріб в руках.

Почніть співпрацю з нами з індивідуальної консультації по підбору інструментів і послуг: ми з радістю відповімо на всі ваші запитання і надамо кілька варіантів досягнення поставленої вами мети.

Якщо вам потрібно зробити замовлення, зв'яжіться безпосередньо з нашими менеджерами, і вони проконсультують з усіх ваших запитань. При замовленні підберемо потрібний формат і кольоровість і нанесемо якісний малюнок.

Перед тим, як замовити подібну продукцію, подумайте про те, яку додаткову інформацію ви хотіли б розмістити на виробі. Сучасні технології нашого виробництва дозволяють ідеально відтворити зображення вашого логотипу, ми готові запропонувати вам будь-які індивідуальні рішення. Вже протягом багатьох років ми пропонуємо своїм клієнтам в Україні доступні і універсальні пакети з логотипом, який підходять для упаковки практично будь-яких товарів.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow