Пакети з логотипом з доставкою до Дніпра та Одеси

26.11.21

Для підприємств роздрібної торгівлі пластикові пакети з печаткою є стильним способом упаковки покупок. За допомогою пакетів з логотипом можна проводити економічні рекламні акції, які забезпечують тисячі показів реклами за копійки. Ці пакувальні вироби ідеально підходять для виставок, ярмарків або інших великих заходів, що дозволяють пропонувати відвідувачам вашого стенду зручний та дуже помітний інструмент для перенесення брошур та інших матеріалів.

Виробництво «Імпласт» пропонує оптом великі та маленькі фірмові пакети, на яких буде надруковано ваш логотип, з постачанням цієї пакувальної продукції до Дніпра, Одеси та інших міст України.

Які пакети із логотипом ми випускаємо

У нас є технічна можливість виготовляти рекламні пластикові пакети, які можуть мати практично будь-яке забарвлення, і це навіть не включаючи кольорів, доступних при нанесенні друку. Наші співробітники відділу продажів подбають про те, щоб ви отримали найкращі можливі поєднання кольорів: все, що вам потрібно зробити, це подзвонити і запитати.

Якщо у вас є фірмовий магазин, то вам знадобиться багато власних кульок для дешевої та ефективної упаковки ваших речей. На упаковці ми можемо надрукувати назву вашого магазину, логотип, адресу, веб-сайт та номери телефонів.

Завдяки пакетам з логотипом, що виготовляються у нас, у кожного вашого клієнта буде вся інформація, необхідна для повторного відвідування. Ваші фірмові пластикові пакети будуть у ваших клієнтів вдома, що у багато разів збільшить ймовірність повторних покупок.

Магазини, що продають все, від жіночого одягу до аксесуарів для дому та рибальського спорядження, можуть замовити у нас поліетиленові пакети з печаткою якраз для свого магазину та своїх покупців. Вам не доведеться турбуватися: у нас встановлено сучасне флексодрукарське обладнання, і ви можете отримати не тільки однотонне, але й багатобарвне друковане зображення, яке повною мірою відповідатиме вашому фірмовому стилю.

Виготовлення на виробництві «Імпласт» власних фірмових пакетів допоможе вам ще якісніше обслуговувати ваших існуючих покупців, а також дасть вам інструмент із залучення ще більшої кількості ваших потенційних клієнтів.

Візуальний канал сприйняття рекламної інформації найбільш потужний, тому пакети з логотипом, що випускаються нами, допоможуть вашому магазину або комерційній фірмі ненав'язливо стати більш впізнаваними серед потенційних клієнтів. Чим більше разів люди бачать рекламу вашої компанії, тим краще для вас, тому що ваш бренд укорениться в їхній свідомості, вони частіше про вас згадуватимуть і робитимуть нові покупки.

Купити пакети з логотипом з постачанням у Дніпро, Одесу

Незалежно від того, які товари ви продаєте у своїх магазинах, або яку друковану продукцію роздаєте під час проведення рекламних акцій, в особі фірми «Імпласт» ви знайдете надійного виробника, який випустить необхідні пакувальні вироби на замовлення. Після того, як ви вибрали варіант пакета, ви повинні надати нам макет зображення для друку. Вибір за вами: ви можете використати вже готовий дизайн та наявні флексоформи або залучити наших спеціалістів для розробки нового варіанту.

Замовте пакети з логотипом вже сьогодні: скористайтесь нашою гарантією найкращої ціни у Дніпрі та Одесі, а також оптовими знижками при великих тиражах замовлення. Ми кращі за конкурентів за параметрами «ціна», «якість», «терміни виготовлення».

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow