Пакети з логотипом від українського виробника

26.11.21

Пакети з логотипом від українського виробника

Сьогодні пакети з логотипом на замовлення користуються великим попитом, їх купують як фізичні особи, так і великі компанії. Для одних вони є можливістю заявити про свій бренд, для інших зміцнити свої позиції на ринку завдяки використанню пакетів в рекламній компанії або акції, для третіх показати важливість і солідність фірми.

Неважливо, для чого вони потрібні саме вам, у нас можна замовити пакети з логотипом будь-яких форм, конфігурацій і кольорів. Їх виготовлення та реалізація займає істотну частину нашого бізнесу, з цієї причини ми проводимо суворий контроль якості своєї продукції. Виготовлення поліетиленових пакетів з логотипом здійснюється поетапно, при цьому остаточним і найважливішим, є процес нанесення зображення.

Друк логотипу на пакетах

Будь-яка організація, незалежно від роду діяльності, періодично або постійно потребує замовлення брендованої упаковки. Навіть державні підприємства і структури часто замовляють друк на пакетах. Цей поширений рекламний хід, на відміну від інших, вже багато років тримається в топі і дає хороші результати. Причиною тому практичність і своєрідний стиль. Досить часто люди зберігають пакети з логотипом тільки через оригінальний привабливий дизайн.

Великий досвід роботи, використання сучасних технологій і професійного устаткування дозволяють нам виконувати замовлення швидко і якісно. Друк зображень на поліетиленових пакетах з ручкою або без неї мало чим відрізняються, проте, є особливості, про які, можуть знати тільки фахівці нашої компанії. Якість друку від «Імпласт» відрізняється довговічністю, яскравістю і чистотою виконання.

Якщо ваша компанія бере участь у виставці або регулярно друкує упаковку для продукції, наше виробництво запропонує друк фірмових пакетів за найкращою ціною. Незалежно від обсягу партії, замовлення буде виконано швидко і сумлінно.

Доступний широкий вибір поліетиленової продукції за видом, матеріалом, розміром і колірною гамою. Замовляючи пакувальну продукцію в нашій організації, ви можете бути впевнені у високій якості товару і в стислих термінах виготовлення. Ми працюємо по всій Україні, тому ви зможете оперативно отримати своє замовлення у зазначеного пункті призначення.

Купити пакети з логотипом в Україні

У нас прекрасні умови для замовлення поліетиленових пакетів у великих містах та по регіонах країни. На них може бути назва або логотип вашої компанії, підприємства або фірми. Подібні пакети стануть недорогим способом розрекламувати вашу компанію, просунути ваш бізнес і зробити його досить впізнаваним. Вся продукція у нас коштує недорого, і якщо ви хочете купити поліетиленові пакети оптом, ми завжди вам в цьому допоможемо.

Потрібно відзначити, що наша продукція виготовляється з безпечного матеріалу, це поліетиленові гранули, які дозволяють виготовляти міцну і досить еластичну плівку. Нанесення логотипу може нами здійснюватися кількома способами але пріоритетним є флексодрук. Зображення виглядає вельми привабливо і не стирається з пакета. Подібні вироби можуть служити для пакування брендових товарів, а також застосовуватися на виставках і всіляких презентаціях. Важливо відзначити, що ціни на вироблену нами продукцію визначається розміром партії, а також видом виробів. Ми орієнтовані на довгострокову співпрацю, тому кожному нашому клієнту забезпечуємо індивідуальний підхід.

«Імпласт» пропонує одні з найкращих умов друку на поліетиленових пакетах в Україні. Перше замовлення стане початком плідної довгострокової спільної діяльності на довгі роки. Чекаємо на ваші замовлення!

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow