Пакети з логотипом з укріпленою вирубною ручкою

26.11.21

Пакети з логотипом з укріпленою вирубною ручкою

Найчастіше такі поліетиленові кульки виготовляють прямокутної форми з двома вирубними ручками. Ми пропонуємо вам друк логотипів на пакетах високого тиску будь-якого розміру і кольору. ПВТ-пакети мають презентабельний зовнішній вигляд і досить невисоку ціну.

Причини купити пакети з вирубною ручкою:

  • вам потрібні зручні пакети презентабельного вигляду;
  • ви хочете виділитися на тлі конкурентів;
  • під вашу рекламу потрібно максимально якісний носій;
  • можливість виготовлення виробів необхідних розмірів.

Щоб зробити ручки максимально міцними, різні виробники застосовують «приклеювання» / «приварювання» додаткових фрагментів міцної плівки ( «приварювання» для лицьового боку пакетів не використовується, тому що дещо знижується презентабельність через невелику деформації). Адже від ручок пакета залежить не тільки його термін експлуатації, але і вантажопідйомність, і загальний зовнішній вигляд.

Якщо ви хочете купити пакети з фірмовим логотипом і укріпленими вирубними ручками, то зверніть увагу на нашу компанію. У нас є суттєва перевага перед конкурентами - власне виробництво, укомплектоване верстатами з виготовлення пакетів з вирубними ручками з приваркой зміцнення типу «рейтер».

Використання пакетів з логотипом, укріплених «рейтером» зробить вашу фірмову пакувальну продукцію більш міцною і довговічною. Запропонуємо найбільш вигідні рішення для вашого бізнесу.

Рекламна компанія на пакетах з вирубними укріпленими ручками: доступно і ефективно

За допомогою звичайної поліетиленової продукції, дуже вигідно і просто створювати рекламні кампанії, які неймовірно швидко втілюються в життя. Адже споживач, помітивши на поліетилені якісний логотип, емблему, графічне зображення, напис та інші барвисті елементи, обов'язково «чіпляється» поглядом і відкладає у себе в пам'яті. А потім, побачивши їх в торгових центрах, виявляє бажання придбати продукцію, навіть якщо в ній немає гострої необхідності.

Про це добре знають фахівці компанії «Імпласт, пропонуючи свої послуги всім, хто потребує швидкої, ефективної та доступної за ціною рекламі на пакетах. Ми готові обговорювати і доробляти макети за побажанням замовника, пропонувати свої. А із застосуванням власних виробничих потужностей і сертифікованої сировини - своєчасно втілювати завдання, навіть найскладніші, в реальність з гарантією якості.

Мінімальний тираж для замовлення пакетів з логотипом з укріпленою вирубною ручкою окремо обговорюється з менеджерами «Імпласт», зазвичай він становить:

  • 5000 штук на пакети розміром від 40 × 50 см;
  • 10000 штук на пакети розміром менше 40 × 50 см.

Вантажопідйомність пакетів залежить від щільності і становить від 2 кг до 25 кг. Пакети виготовляють з плоским дном або з донною складкою. Донна складка дозволяє упаковувати в пакет об'ємну і складну за формою продукцію. За бажанням клієнта, вирубні отвори можуть мати форму овалу або форму «банана» для більш зручного хвата.

Для всіх замовників є можливість оптової закупвлі виробів необхідних розмірів і кольорів, а не тільки типових варіантів.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow