Друк логотипу на поліетиленових мішках

26.11.21

Друк логотипу на поліетиленових мішках на замовлення

Наша компанія «Імпласт» виробляє поліетиленові мішки різної форми та розмірів, а також друкує на мішках зображень різного рівня – від простих монотонних логотипів до складних малюнків до 4 кольорів. Власне виробництво поліетиленової плівки, якісна сировина від перевірених постачальників, сучасне високоточне обладнання – це запорука друку продукції за максимально об'єктивними цінами від виробника.

Друк логотипу на поліетиленовій плівці: особливості та технології

Ми відрізняємося від конкурентів не лише сертифікованою продукцією, що відповідає державним стандартам, а й відповідальним підходом до виробництва:

  • Наявність поліетиленової плівки на складі без перебоїв з поставками та затримок з відправкою готового замовлення.
  • Можливість замовити виготовлення як невеликих партій, так і оптових замовлень на постійній основі.
  • Гарантована висока якість товару, відповідність технічних показників (міцність, щільність, стійкість до пошкоджень, зовнішні характеристики плівки).
  • Друк фірмової символіки, реклами, інформації чи картинки.

Наша фірма йде назустріч замовникам і пропонує вам виключно якісний друк на мішках в розумних межах бюджету за короткі терміни.

Методи нанесення друку, які застосовуються на підприємстві, дозволяє створювати яскраві, презентабельні поліетиленові пакети для різноманітних потреб. Правильність відбитка логотипу можна визначити за його контуром. Якщо межі малюнка мають чіткий контур, без лисин, нерівностей та розмиття, таке зображення довго зберігатиме свій первісний вигляд навіть після неодноразового використання.

Ціна виготовлення полімерної продукції з логотипом визначається трьома показниками, що визначають ємність робіт: розмірами мішка (пакета), тиражем (оптові партії виходять дешевше), розташуванням напису (одностороннє або двостороннє).

Щоб замовити мішки з фірмовим логотипом, потрібно лише зайти на сайт або зв'язатися з нашими менеджерами з продажу. Всі телефони та адреса офісу вказані у розділі контактів.

Ми ручаємося своїм клієнтам за своєчасне виконання проектів підвищеної складності та високу підсумкову якість виробів, що продаються.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow