Друк на пакетах малим тиражем

26.11.21

Друк на пакетах "Банан" та "Майка"

Виробництво пакетів малим тиражем з нанесенням печатки підходять для невеликих підприємств або для проведення одноразових заходів. Поліетиленовий пакет – простий, надійний та зручний тип упаковки, до того ж чудовий варіант реклами власного бізнесу. Супровід маркетингових кампаній, акцій щодо просування торгової марки або як святкова упаковка для подарунків.

На відміну від оптових поставок та великих замовлень – невеликий випуск виходить більш дорогим та ресурсозатратним, але це легко покривається чудовою якістю виробів та мінімальним відсотком шлюбу.

Особливості друку пакетів малим тиражем

Купівля дрібних тиражів має на увазі 200-5000 одиниць товару з однаковим логотипом. Особиста фірмова символіка в рази збільшує популярність бренду та розширює можливості просування. За такого обсягу використовується метод шовкографії (трафаретного друку). На попередньо сформований активований пакет можна нанести до 3 кольорів зображення.

Шовкографія дає чудовий результат друку. Це єдиний спосіб, при якому на 100% перекривається темне тло світлою фарбою. У такому випадку малюнок виходить з чітким рівним контуром, глибоким насиченим кольором - точно відповідний заявленому в затвердженому клієнтом макеті техкарти.

Замовити друк пакетів у Києві

Найбільший попит на пакети з логотипом ми фіксуємо у Києві. Замовити друк на пакетах у нас може будь-яка столична фірма.

Поліетиленові кульки давно узвичаїлися продавців і рядових споживачів. Прості майки в рулонах можна зустріти в дрібних продуктових магазинчиках і великих торгових мережах. За останні два десятиліття кульки стали настільки популярними, що ми вже й не пам'ятаємо, як важко було обходитися без них.

Тепер купити поліетиленові кульки у Києві просто як ніколи. На сайті компанії Імпласт ви зможете придбати пакети з печаткою у Києві та з відправкою по всіх містах України зручним для вас способом. Бажаєте отримати адресну доставку до офісу чи складу? Зв'яжіться з нашим менеджером та неодмінно запитайте про можливі знижки. Спеціально для вас ми прорахуємо вартість тиражу, враховуючи щільність поліетиленової плівки та розміри кулька.

Компанія «Імпласт» займається випуском поліетиленових пакетів на індивідуальні замовлення та реалізацію серійної продукції по всій території України. Ми виготовляємо продукцію будь-якої складності за короткий термін. Сучасні технології та новітнє обладнання дозволяють швидко та якісно виробляти поліетиленову плівку та запечатувати готовий матеріал. Всі види упаковки, які випускаються на наших потужностях, відповідають вимогам ГОСТу та мають сертифікат відповідності.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow