Друк на пакетах, пакети з логотипом, пакети з печаткою від виробника

26.11.21

Щомісяця в Україні випускаються мільйони поліетиленових пакетів різних різновидів, значна частка яких виготовляється із печаткою логотипу фірм-замовників.

Оскільки упаковка супроводжує будь-які роздрібні продажі, то реклама на пакетах має масовий характер. Поліетиленові кульки мають достатні розміри, щоб на них помістилася помітна для потенційних клієнтів рекламна інформація.

Пакети з друком від виробника Імпласт є відмінним рекламним інструментом. Пакувальна продукція, виготовлена у виробничих цехах нашого підприємства, сприяє підвищенню зацікавленості покупців до брендів замовників фірмової упаковки.

Порівнюючи найбільш важливі для замовників параметри (ціну, якість, термін виготовлення та ін.), можна відзначити, що наше виробництво є найбільш конкурентно привабливим не тільки в Києві, Харкові, але і по інших регіонах України. Важливо відзначити, що ми працюємо з оптовими замовниками.

Які пакети з логотипом популярні в Україні

Виробництво «Імпласт» випускає найбільш популярні різновиди фірмових поліетиленових кульків. Так, в Україні найбільший попит мають пакети банан і «мийки». При виборі та замовленні того чи іншого різновиду упаковки важливо враховувати їх особливості.

Якщо ваш товар має «помітну» вагу або габарити, а також якщо вам потрібні найбільш місткі та міцні поліетиленові кульки для покупців, то рекомендуємо звернути вашу увагу на дешевші, але при цьому надійніші за характеристиками міцності пакети майка. Друк на цих кульках зазвичай здійснюється в економ-варіанті, щоб досягти необхідного рекламного ефекту з мінімумом витрат.

Пакети банан в Україні найбільше підходять для друку реклами, оскільки мають ідеальну для цього форму (прямокутну), глянсову поверхню. Такі кульки не мнуться і не шарудять.

Ми випускаємо пакувальну продукцію із сертифікованої сировини. Для українських споживачів цей факт є важливим, оскільки використання добавок вторинної сировини негативно позначається на якості упаковки, а цього не можна допускати, особливо для фірмових кульок, якість яких має бути бездоганною.

Як виконується друк на пакетах

У процесі виробництва може застосовуватися два альтернативні способи нанесення зображення на поліетиленову упаковку:

шовкографія (застосовується для невеликих тиражів, виконується вручну, дорожчий спосіб);

флексодрук (використовується для виготовлення оптових замовлень, виконується в автоматичному режимі, більш дешевий спосіб).

Оскільки ми працюємо з оптовими замовниками, то переважно використовуємо флексографічний спосіб нанесення друку. Швидковисихаючі фарби надійно фіксуються на поліетиленовій плівці завдяки її попередній активації за допомогою коронних електричних розрядів.

Етапи додрукарської підготовки вимагають узгодження макета фірмового зображення та виготовлення флексополімерних кліше, які відповідатимуть за правильне перенесення кольорів.

Замовити пакети з печаткою від виробника

Гарантувати надійну якість поліетиленових кульок та оптимальну ціну можуть тільки виробники. До них належить і фірма «Імпласт». Ми входимо до топ українських виробників пакувальної продукції із нанесенням друку.

Щоб замовити пакети з логотипом необхідної вам модифікації, надішліть нам своє докладне технічне завдання для аналізу та прорахунку.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow