Друк на пакетах у Києві та Харкові

26.11.21

Поліетиленовий пакет з логотипом – один із найвідоміших та найпопулярніших видів упаковки у світі. Особливою популярністю пакети та поліетиленові кульки користуються в торгівлі та наданні різноманітних послуг комерційними та муніципальними організаціями, як служби доставки або утилізація сміття службами санітарного очищення міст.

У таких великих промислових містах як Київ та Харків безліч виробничих підприємств, комерційних організацій та торгових фірм. Всі вони вимагають у своїй роботі якісної та надійної упаковки.

Харків та Київ – це великі агломерації, на території яких розташовано безліч промислових об'єктів та підприємств комунального господарства. Але всім цим установам потрібна надійна упаковка, тому печаткою на пакетах займаються багато фірм поліграфічної галузі.

Що більше населення, то більше вписувалося частка споживання благ. Так у мегаполісах потреби людини різко зростають. Задовольнити їх може розвинена система благоустрою та інфраструктура, до якої входять приватні та державні підприємства торгівлі, транспортування та побутові послуги для населення.

Поліетиленовий пакет із печаткою – класика жанру упаковки

Поліетиленові пакети – це один із видів полімерної упаковки найбільш поширеної в сучасному світі. Як би мода на еко-стиль та крафтові речі не схиляла нас до покупки паперових та картонних упаковок – все ж таки старі-добрі поліетиленові пакети – це як класика, що завжди буде актуальна.

Зручні, практичні та найважливіше недорогі. Поліетиленові пакети з печаткою логотипу міцно увійшли за повсякденним життям, і не поспішають здавати позиції лідера. Друк на пакетах так само популярна, як і в перші роки своєї появи в нашій країні.

Чи правда, що поліетиленовий пакет кращий за паперовий? Із цього приводу є безліч думок. З естетичної погляду складно однозначно відповісти це питання. Технології з виробництва поліетилену, що біорозкладається, і вторинної переробки сировини роблять їх однаково безпечними для навколишнього середовища, тому можна вважати їх однаково екологічними, особливо враховую той фактор, що папір виробляється з натуральних інгредієнтів.

Друк на пакетах – актуально як завжди

Навряд чи протягом наступних кількох десятків років людство зможе повністю відмовитись від пластику та поліетилену. Та й навіщо? Полімерна продукція має безліч корисних характеристик, які роблять її незамінним помічником людини:

  • Друк на пакетах – дешевий та практичний спосіб реклами.
  • Пакет є найпрактичнішим видом упаковки, як для продажу, так і в подальшому використанні в побуті.
  • Доступність та поширеність. Не тільки у Києві чи Харкові, а й в інших центрах можна купити поліетиленові пакети із печаткою чи замовити доставку.
  • Можливість реалізувати найсміливіші дизайнерські задуми та фантазію художника.

Зайдіть до будь-якого супермаркету або аптеки, вам обов'язково запропонують пакет. Це може бути невеликий брендований пакет із печаткою «банан» або містка «майка», здатна витримати запас продуктів на тиждень.

Фасувальні шарики, сміттєві мішки, подарункова обгортка та інше – все це різновиди полімерної упаковки, що надійно закріпилася в нашому побуті.

Де замовити пакети із нанесенням друку на поліетилен

Компанія Імпласт пропонує своїм клієнтам широкий асортимент полімерної продукції із ПВД та ПНД. Ви можете замовити друк в офісі компанії в Києві або Харкові, ми доставимо готовий товар по Україні сприятливим для вас способом. У нас можна вибрати будь-яку форму доставки та оплати. Для розрахунку прийнятної вартості тиражу та уточнення деталей зв'яжіться з нашим менеджером або залиште заявку на сайті, скориставшись онлайн-формою. Ми чекаємо на ваш дзвінок!

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow