Друк на поліетиленових пакетах для реклами

26.11.21

Друк на поліетиленових пакетах для реклами

Якщо ви хочете вивести бренд свого роздрібного магазину на новий рівень, друк на поліетиленових пакетах може стати правильним вкладенням. З фірмовими пакетами для ваших роздрібних продажів ви обов'язково станете впізнаваними, і ваші вкладення в друк реклами на пакетах багато разів окупляться. Завдяки нашому виробництву, у вас є можливість придбати фірмові пакувальні вироби на замовлення великим і дрібним оптом.

Логотип та дизайн зображення при нанесенні друку на пакетах

Споживачів щодня засипають величезними обсягами рекламних зображень. Створюючи рекламне зображення для друку на поліетиленових пакетах, важливо створити унікальний дизайн вашої фірмової упаковки, центральне місце в якому повинен займати логотип. Він повинен виділятися та запам'ятовуватися клієнтам. Друк на пакетах логотипу вашої компанії підвищить пізнаваність вашого бренду. В ідеалі рекламне зображення має також містити інформацію про вашу компанію, яка може бути корисною для клієнта. Наприклад, подумайте про те, щоб надрукувати розташування вашої роздрібної точки, номер телефону, веб-сайт і навіть сторінки в соціальних мережах. Ці компоненти можуть допомогти спрямувати трафік на ваш магазин та веб-сайт.

Маркетингові дослідження показують, що мільйони поліетиленових пакетів, які щорічно споживаються в Україні, купуються клієнтами через підприємства роздрібної торгівлі, які використовують ці вироби для просування свого торгового бізнесу. Це говорить про те, що пакети з логотипом – це більше, ніж контейнери, а, скоріше, цінні маркетингові інструменти для вашої компанії. Щоб заощадити час для виготовлення вашої фірмової упаковки, заздалегідь подумайте про логотип та дизайн вашої компанії.

Для отримання максимального ефекту від друку реклами на пакетах, вам необхідно враховувати колір як самих пакетів, так і зображення, що наноситься. Щодо колірних схем, не забудьте вибрати колір фону, який буде відповідати фірмовим кольорам вашого бізнесу. При правильному виборі колірних рішень, ваша друкована інформація виділятиметься на фірмових пакетах і подобатиметься споживачам.

Які вибрати пакети під нанесення друку логотипу

Коли ви вибиратимете варіанти поліетиленових пакетів для своєї маркетингової кампанії, важливо подумати про їхню довговічність. Оптимально, коли матеріал пакетів буде досить міцним, щоб покупці могли використовувати їх багаторазово. Коли пластикові пакети виготовляються з належних матеріалів, покупці можуть використовувати їх для перенесення будь-яких речей. В результаті ваш бізнес отримає більш тривалу рекламну кампанію, і інформація про ваш бренд пошириться досить широко.

Щоб вибрати пакети з достатньою міцністю, ви можете проконсультуватись з досвідченими фахівцями нашої компанії. Міцність пакувальних виробів впливає на ціну. Ми підкажемо, де можна заощадити, а де це не варто робити, оскільки неякісні вироби негативно вплинуть на ваш імідж.

В ідеалі вам потрібно вибрати презентабельні вироби із досить міцними ручками, які будуть привабливими та дозволять покупцеві легко їх переносити. Зазвичай для цього вибирають пакети банан. Крім того, вам також потрібно вибрати розмір, який підходить для більшості ваших товарів, які зазвичай купують споживачі.

Компанія «Імпласт» має у своєму розпорядженні необхідне обладнання для нанесення друку на пакетах малих та великих тиражів. Залежно від потреб клієнтів, ми можемо використовувати шовкографію або флексодрук. Щоб замовити друк на поліетиленових пакетах для своєї реклами, зверніться до наших спеціалістів.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow