Друк пакетів із логотипом: що потрібно враховувати при виборі шрифтів

26.11.21

Друк пакетів із логотипом: що потрібно враховувати при виборі шрифтів

Коли доходить до розробки дизайну пакетів з логотипом, шрифт стає одним з важливих пунктів, на який потрібно звернути увагу. Шрифт важливий, тому що при брендингу назва вашої компанії має бути осередком уваги потенційних клієнтів.

Оскільки пакети з логотипом застосовуються як маркетинговий інструмент для бізнесу, дуже важливо використовувати їх як носії реклами на максимумі можливостей. Дизайн пакетів з логотипом змінюється не часто: після виготовлення кліше для друку він служить довгі роки як візуальна ідентифікація бізнесу. Таким чином, шрифт під час друку пакетів з логотипом також стає позачасовим. Відповідно, його вибір для фірмових пакетів із логотипом дуже важливий.

Фактори, які мають значення при виборі шрифту під час друку пакетів

Рекомендуємо враховувати такі фактори при виборі шрифту для фірмових пакетів з логотипом, які допоможуть зробити дизайн естетично привабливим та ефективним щодо реклами.

Враховуйте індивідуальність вашого бренду – те, як ваш бренд представлений на ринку. Друк на пакетах логотипу допомагає наголосити на цій індивідуальності. У логотипі такі фактори, як кольори, форми, графіка та шрифти, сприяють індивідуальності бренду. Отже, шрифт слід розглядати відповідно до індивідуальності бренду. Наприклад: якщо бренд представляє консервативну концепцію, шрифт має бути «суворим».

Зберігайте простоту і зручність читання: назва компанії або бренду повинна бути читабельною. Також важливо перевірити читання шрифту на цифрових оригінал-макетах та на друкованих носіях. Деякі стильні шрифти можуть бути естетично привабливими, але якщо текст не читається, дизайн не має значення. В ідеалі шрифт повинен бути читаним на екрані комп'ютера та пакетах з великої відстані.

Логотипи друкуються на рекламних носіях масового використання, таких як поліетиленові пакети та інші пакувальні вироби. Враховуйте можливість друку: завжди перевіряйте, чи використовується правильний розмір шрифту, і він жодним чином не спотворюватиметься під час друку. В іншому випадку поміняйте шрифт або виробничу компанію більш професійну.

Важливо також, щоб шрифт був досить естетичним та поєднувався з логотипом компанії. Це означає, що естетика та функціональна ефективність логотипу бренду повинні йти пліч-о-пліч. Ви можете самостійно вибрати шрифти, що підходять для вас, так як їх доступна тисяча варіантів. Багато шрифтів точно відповідатимуть вимогам індивідуальності бренду, зручності читання та естетиці.

Де замовити друк пакетів із логотипом

Оскільки читання шрифту та зручність друку є двома важливими факторами брендування пакувальних виробів, фактична якість друку також впливає на кінцевий продукт. Рекламний друк використовуються в різних маркетингових матеріалах, але найчастіше вони використовуються на пакетах та сумках для покупок, виготовлених на індивідуальне замовлення.

Якщо ви шукаєте надійного виробника та постачальника пакетів та сумок для покупок з печаткою реклами, то виробнича фірма «Імпласт» - один із найкращих варіантів. Ми пропонуємо індивідуальні пакувальні вироби для покупок з надрукованою на ній рекламою. Якість друку підвищує цінність пакувальних виробів та впливає на лояльність до бренду. Крім друку поліетиленових пакетів, ми пропонуємо виготовлення еко сумок з логотипом для брендів, зацікавлених у цьому.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow