Друк пакетів з логотипом у Києві та Харкові, ціна пакетів

26.11.21

Якщо ви шукаєте можливість виготовити недорого власні поліетиленові пакети для реклами вашого бренду, то ви потрапили в потрібне місце. Ми можемо виготовити поліетиленову пакувальну продукцію відповідно до ваших потреб, надрукувати ваш логотип, контакти, штрих-код та ін.

Пропоновані нами поліетиленові пакети з друком логотипу ідеально підходять для роздрібної торгівлі фірмовими товарами, а також у випадках, коли йдеться про роздачу продукції та рекламних матеріалів на промо-акціях, виставках чи конференціях. Індивідуальні кульки виглядають дуже стильно, вони є добрим вибором для тих, хто хоче покращити впізнаваність свого бренду.

Пакети з логотипом та друк реклами на пакетах у Києві та Харкові

«Імпласт» надає найбільш відповідні види пакувальних рішень для бізнесу, допомагаючи у просуванні компаній на ринку. Ви можете по-справжньому максимізувати впізнаваність свого бренду за допомогою поліетиленових пакетів, що виготовляються у нас, на яких буде надрукована ваша реклама. Коли ваші клієнти, залишаючи магазин, захід або конференцію, будуть отримувати фірмові пакети, вони залишать нагадування про ваш бренд, до якого вони можуть звертатися знову і знову.

Поліетиленовий пакет з печаткою справляє велике враження на кінцевих споживачів: незалежно від того, яким є ваш бізнес, ми зможемо запропонувати вам ідеальний варіант поліетиленових пакетів з печаткою, що відповідає вашим потребам. Скористайтеся нашим досвідом, щоб допомогти створити упаковку з індивідуальним дизайном для популяризації свого бренду серед багатьох компаній на ринку.

Ціна пакетів із логотипом

Ми виконуємо всі технологічні операції у себе в цехах: екструзію, друк логотипу, остаточне виготовлення кульків залежно від необхідного різновиду та розмірів. Друк на пластикових пакетах здійснюється за допомогою процесу, що називається флексографією. Завдяки цим факторам наша продукція має доступну вартість та відмінну якість.

Пакети банан з печаткою логотипу є найбільш прийнятним варіантом за якістю та ціною у Києві та Харкові. Звернувшись до нашої компанії, ви зможете підібрати кульки, що ідеально підходять для роздрібної торгівлі, виставок та багато іншого.

Поліетиленові пакети на замовлення на виробництві «Імпласт» можуть бути виготовлені у всіх типах розмірів та стилів. Купуйте продукцію за оптовими цінами: дешеві персоналізовані пластикові пакети від виробника – це просто!

Замовити друк пакетів з логотипом у Києві та Харкові

«Імпласт» є провідним постачальником фірмового поліетиленового пакування в Київ, Харків та інші міста України. До нас звертаються, коли є потреба у виготовленні пакетів з логотипом на індивідуальне замовлення.

Ми пропонуємо широкий вибір пакувальної продукції всіляких стилів, дизайнів та розмірів, що виготовляються з різних матеріалів, щоб надати вам найкращий варіант для реклами вашого бренду.

Пакети, що поставляються нами в Київ та Харків, можна використовувати щодня у вашому магазині, крім того вони ідеально підходять для заходу або просування товару. Чи то елітний бутік, сувенірний магазин, аптека, наші пакети з логотипом на замовлення ідеально підійдуть для вас. Просто виберіть різновид пакетів та їх розмір, матеріал плівки, параметри друку, а ми зробимо все інше.

Щоб отримати ідеальну фірмову упаковку, що поєднує в собі міцність та привабливий дизайн, звертайтесь до відділу продажу «Імпласт» для розміщення замовлення на виготовлення поліетиленових пакетів з логотипом. Незалежно від того, які ваші вимоги, ми впевнені, що допоможемо вам заощадити час та гроші!

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow