Плівка поліетиленова для пакетів

26.11.21

Плівка поліетиленова для пакетів: особливості, види

Щоб підібрати поліетиленову плівку для пакетів, потрібно знати цілі, для яких вони будуть використовуватися. Починаючи нову справу або знаходячись у пошуках надійних постачальників упаковки для вашого бізнесу, перед вами відкривається великий ринок, наповнений численними конторами, що пропонують свої послуги. Як не помилитися та придбати у тих, з ким потім захочеться працювати?

Як вибрати поліетиленову плівку для пакетів

Поліетиленовий пакет з логотипом або друком може виконувати кілька функцій. Перша та основна – це упаковка для складування та перенесення товарів. А друга додаткова реклама та просування бренду.

Пакувальний поліетилен – тонка плівка, що характеризується такими властивостями, як міцність, еластичність, вологонепроникність, пасивність при взаємодії з хімічними речовинами, морозостійкість та гігієнічність. Матеріал абсолютно безпечний для здоров'я людини: його застосовують навіть для виробництва товарів для дітей, так само має підвищену стійкість до механічних пошкоджень та довговічності.

ПВТ - гладкий, не мнуться, еластичний, що тягнеться, не боїться гострих кутів. Як правило йде на фірмові подарункові та сувенірні пакети, за рахунок глянсового блиску, на якому всі кольори виглядають соковитішими та яскравішими.

ПНТ - шорсткий на дотик, більш матовий, шелестить. Майки зазвичай виготовляють з нього. Максимально міцний, не розтягується та не рветься. Продуктові та супермаркети віддають перевагу саме такій упаковці.

Купити поліетиленову плівку або замовити виготовлення пакетів ви можете на сайті компанії «Імпласт». Там же прорахуйте попередню вартість тиражу та перегляньте корисну інформацію про продукцію, що випускається на нашому виробництві. Якщо у вас залишилися питання, розгорнуту консультацію вам нададуть наші менеджери, зверніться до відділу продажу, номери розміщені у розділі «Контакти».

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow