Щільні поліетиленові мішки

26.11.21

Купити щільні поліетиленові мішки

Замовити щільні поліетиленові мішки для виробництва або господарських потреб може бути не так вже й легко. Маса організацій рекламує свої товари або послуги з випуску потрібної вам продукції. Але як зрозуміти, що після доставки посилки вас не розчарує побачене?

Компанія «Імпласт» - прямий виробник полімерної продукції пропонує купити поліетиленові мішки безлічі варіантів розміру та щільності з якісної сертифікованої сировини. Вид готової продукції в першу чергу залежатиме від призначення майбутніх кульків і технології виготовлення. Усі партії проходять контроль на розбіжність із техкартою та попередній огляд перед відправкою. Фірма гарантує високу якість відповідно до державних стандартів запропонованого виробу, незалежно від кількості та складності.

Купити поліетиленові мішки в Україні

Поліетиленові мішки виготовляються з первинної пет гранули, не мають неприємного запаху, водо- та жиронепроникні, що дозволяє використовувати їх для харчових продуктів. Для заморожування, зберігання, сортування та фасування сипких круп, макаронів, борошна, сухого молока, порошків або цукру. А також на виробництві, будівництві для цементу та інших будівельних сумішей та для побутового вживання.

Враховуючи технічні вимоги товару, що упаковується, призначення або бажання клієнта, існує різна щільність мішків, призначених для певної вантажопідйомності. Починаючи від 50 мкм до 150 мкм, розрахованих на вагу 50 кг.

Залишити заявку або придбати міцні та надійні полімерні пакети ви можете, заповнивши онлайн-форму на сайті або зателефонувавши менеджеру. Зв'яжіться з нашим відділом продажів для отримання знижки та більш точного розрахунку вартості вашого тиражу.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow