Поліетиленові пакети з індивідуальним принтом

26.11.21

Поліетиленові пакети з індивідуальним принтом

У компанії «Імпласт» ми пропонуємо поліетиленові пакети з індивідуальним принтом для багатьох підприємств, включаючи роздрібну торгівлю, компанії електронної комерції, ресторани та підприємства громадського харчування.

Як провідний виробник фірмових пакувальних виробів в Україні наша компанія випускає для оптових замовників різні варіанти поліетиленових кульків, включаючи пакети для покупок з індивідуальним принтом, пакувальні вироби для брендових товарів, фірмові пакети для їжі на виніс.

Особливість пакетів з індивідуальним принтом

Компанії, надаючи своїм клієнтам зручні пакувальні вироби, не втрачають можливості нанесення індивідуального друку, щоб клієнти змогли запам'ятати їхній бренд. Поліетиленові пакети з індивідуальним принтом - чудовий спосіб рекламувати та просувати свій бізнес серед клієнтів. Наші поліетиленові пакети з індивідуальною печаткою є ефективним маркетинговим засобом для просування бізнесу, допомагають зробити бренд незабутнім.

Багато поліетиленових пакетів з логотипом можуть бути повторно використані вашими клієнтами, що розширить ваш маркетинговий охоплення. Фірмові пластикові кульки від виробника «Імпласт» можуть бути відмінним вибором для вашого бізнесу завдяки їх низькій ціні та високому рівню якості.

Для вас існує безліч варіантів вибору матеріалів, варіантів ручок для кульок та варіантів друку, які дозволяють створювати поліетиленові пакети, унікальні для вашого бізнесу. Найбільш поширені варіанти – «банан» та «майка». Для більших предметів або контейнерів для їжі на винос широке дно та бічні фальці можуть зробити ваші кульки більш місткими, а для більш важких предметів можна використовувати міцніші пластикові матеріали.

Для нанесення індивідуального друку ми використовуємо метод флексодруку. На поліетиленових пакетах можна надрукувати будь-який дизайн – від простого логотипу до складної чотириколірної графіки. Ви можете персоналізувати свої пакувальні вироби відповідно до ваших фірмових кольорів та дизайну, які відповідають зображенню вашого бренду та логотипу.

Еко-пакети з печаткою

Для компаній, які зацікавлені в екологічно чистій упаковці, ми можемо виробляти наші поліетиленові пакети з біорозкладними добавками, що сприяє їх розкладанню у відповідних умовах. Для нанесення друку ми користуємося фарбами на водній або спиртовій основі, що знижує кількість фарб, що використовуються в промисловості, на основі розчинників. Завдяки цьому ви можете позиціонувати свою компанію як екологічно відповідальну, що дасть вам додаткові дивіденди у боротьбі за споживача.

Крім того, ми рекомендуємо виготовляти фірмові пакувальні вироби з більш товстого та міцного пластику, що дозволяє використовувати їх як пакування багаторазового використання. Повідомте нам про ваші вимоги до поліетиленових пакетів, і ми допоможемо вам виготовити їх відповідно до вашого технічного завдання. Наша продукція одночасно служитиме для ваших клієнтів надійною упаковкою, а для вас – рекламним носієм, задовольняючи ваші маркетингові потреби.

Ми надамо для вашого бізнесу функціональну та стильну упаковку за чудовою ціною. Ми також пропонуємо послуги графічного дизайну при оформленні вашого індивідуального замовлення на упаковку, щоб ваше рекламне зображення гарно виглядало на упаковці. Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб розпочати роботу над вашим замовленням з виготовлення поліетиленових пакетів з печаткою на замовлення.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow