Поліетиленові пакети для коліс

26.11.21

Практично всі автолюбителі з настанням кожного нового сезону «перевзувати» своїх залізних коней. При цьому зняті колеса нерідко зберігаються в гаражах до іншого сезону не в найкращих умовах. Через це дуже швидко гума втрачає свої техніко-експлуатаційні характеристики. Тим часом, існує простий і одночасно ефективний спосіб зберігання знятої «гуми» протягом тривалого часу. Це - спеціальні пакети або мішки для коліс.

Пакети можна застосовувати для зберігання шин не тільки в гаражі, а й в квартирі або на балконі. Адже вони перешкоджають проникненню назовні неприємного «гумового» запаху. Крім цього, поліетиленовий пакет дозволяє не забруднити багажне відділення або салон автомашини під час перевезення колеса. Найбільш актуальною стає покупка таких пакетів і мішків під час сезонної заміни гуми, особливо якщо ваша фірма обслуговує велику кількість клієнтів та пов’язана з шинами або колесами.

Переваги пакетів для коліс перед іншими варіантами зберігання

Серед найбільш важливих достоїнств пакетів можна відзначити:

  • Їх цінову доступність:якщо пакет прийшов з якихось причин в непридатність, то його можна просто замінити на новий, а не возитися з чищенням або відновленням, як у випадку з чохлами;
  • міцність матеріалу;
  • надійність захисту від бруду, від пилу, від ультрафіолету і від випадкового потрапляння на гуму агресивних хімічних речовин;
  • можливість помістити в пакет колеса стандартних розмірів;
  • можна також замовити оптом пакети під певний розмір коліс - для мотоцикла, велосипеда, спецтранспорту тощо;
  • можливість розмістити логотип автосервісної компанії на пакеті і таким чином забезпечити рекламу.

Регулярно пакети для коліс закуповуються автомобілістами по всьому світу. Для України цей вид продукції став відносно недавнім нововведенням, але його вже по достоїнству встигли оцінити тисячі і тисячі автовласників.

У підсумку виходить, що спеціальні пакети для автомобільних коліс - це дійсно з усіх боків вигідне придбання. Вони і вкрай недорогі, і виключно ефективні. Можна сміливо рекомендувати їх найширшому колу автовласників.

Властивості і характеристики пакетів для зберігання коліс

Такі мішки виробляють, як правило, з поліетилену, причому, як низького, так і високого, а також середнього тиску. Пакети для коліс - найбільш поширений варіант, якщо потрібно забезпечити збереження гуми протягом усього сезону. Мабуть, з цими мішками не зможе зрівнятися жоден інший матеріал. Ці вироби дуже недорогі, як у виробництві, так і в придбанні. Тому дозволити купити їх може практично кожен автомобіліст. Навіть якщо з якихось причин одні пакети прийшли в непридатність, можна завжди недорого закупити інші.

Пакети є вологонепроникними. Всередину не проникне пил і забруднення. Отже, колеса з початком нового сезону будуть виглядати, як новенькі. Завдяки своїй герметичності, пакети ще й не дадуть неприємного запаху гуми вирватися назовні і заповнити собою гаражне приміщення. Деякі автомобілісти зберігають колеса в таких пакетах у себе вдома і не відчувають жодного дискомфорту. Через невисоку вартість, пакети не буде потрібно очищати або мити. Досить просто купити нові, а старі утилізувати.

Замовити поліетиленові пакети для коліс на виробництві «Імпласт»

Звернувшись до нас, ви можете придбати оптом пакети будь-яких розмірів - як раз під ті колеса, що вам необхідно. Що важливо, вони будуть необхідної міцності та за потреби на них буде надрукована реклама вашої фірми.

Виробництво «Імпласт» забезпечує українських оптових замовників якісними та недорогими поліетиленовими пакетами для коліс, в яких буде досить зручно їх зберігати та транспортувати.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow