Поліпропіленові пакети

26.11.21

Поліпропіленові пакети

Виробнича фірма «Імпласт» пропонує українським споживачам поліпропіленові пакети, які забезпечують відмінну прозорість для пакування продуктів харчування та різноманітних непродовольчих товарів. Довговічність і прозорість наших пакувальних виробів з поліпропілену роблять їх чудовим вибором практично для будь-якого продукту, який ви пакуєте, зберігаєте або демонструєте.

Особенности полипропиленовых пакетов от «Импласт»

Наші вироби відповідають санітарно-гігієнічним вимогам щодо контакту з харчовими продуктами. Можна виділити їх такі характерні риси:

  • забезпечують виняткову прозорість та відмінний зовнішній вигляд упакованих продуктів;
  • запобігають попаданню пари та вологи в пакувальні вироби, що продовжує термін придатності;
  • мають стійкість до дії жирів;
  • їх можна виготовити у різних розмірах.

Поліпропіленові пакети – кристально чисті пакети високої чіткості, які покращують імідж продукції. Вони забезпечують високий рівень захисту від вологи та пари. Ці пакувальні вироби затримують випаровування та зневоднення, зберігаючи свіжість та смак упакованих продуктів. У зв'язку з цим поліпропіленові пакети знайшли своє широке застосування у таких галузях промисловості: виробництво та реалізація продуктів харчування, виробництво електроніки, охорона здоров'я та сільське господарство.

Поліпропілен (ПП) – це матеріал, розроблений для забезпечення додаткових функцій, які не можуть дати звичайні поліетиленові кульки. В результаті, більш прозорі пакети при правильному запечатуванні можуть продовжити термін служби багатьох продуктів, які у звичайних умовах можуть постраждати від впливу навколишнього середовища.

Запобігаючи попаданню вологи та пари, поліпропіленові пакети є чудовим рішенням для збереження свіжості ваших продуктів. Цей захисний бар'єр допоможе продовжити їх термін придатності та знизити ваші витрати. Щоб отримати максимальну користь з цієї переваги в ресторанах, пекарнях і роздрібних магазинах, заздалегідь продумайте, як ви забезпечуватимете герметичність упаковки.

Поліпропіленові пакети забезпечують більш високу прозорість, ніж звичайні кульки, тому в них можна успішно пакувати і непродовольчі товари. Глянцева поверхня та прозорість пластику дозволяє не тільки легко побачити вміст пакету, але й трохи покращити його зовнішній вигляд. Ця властивість є особливо цінною для роздрібної торгівлі, оскільки психологічно клієнти вибирають товар на вигляд, і упаковка у цьому виборі відіграє важливу роль.

Таким чином, завдяки поліпропіленовим пакетам від «Імпласт» ваші товари будуть надійно захищені та ідеально презентовані потенційному споживачеві.

Заказать полипропиленовые пакеты оптом у производителя

Незалежно від ваших конкретних вимог, ми маємо відмінний вибір варіантів, з яких ви можете зробити свій вибір. Наші професіонали у сфері пакування допоможуть вам точно визначити, які пакувальні вироби вам підійдуть найкраще.

На запит ми можемо виготовити поліпропіленові пакети з нанесенням одностороннього або двостороннього друку. Під замовлення надрукуємо на них написи, логотипи або інші необхідні вам рекламні зображення.

В особі нашої компанії ви знайдете надійного виробника та постачальника необхідної вам пакувальної продукції. Замовте виготовлення поліпропіленових пакетів оптом, щоб отримати кращу ціну на українському ринку.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow