ПЛІВКА ПОЛІЕТИЛЕНОВА ЯК ПАКУВАЛЬНИЙ МАТЕРІАЛ. Імпласт

26.11.21

Поліетиленова плівка – найпопулярніший пакувальний матеріал

Поліетиленова плівка – це спеціальний матеріал, що виготовляється з поліетиленової гранули, який широко застосовується у виробництві, сільському та комунальному господарстві, будівництві, а також як пакувальна та подарункова обгортка для товарів. Вона може бути сировиною для подальшого виробництва, наприклад, пакетів або застосовуватися як самостійний засіб.

Купуючи поліетиленову плівку для різних потреб, варто детальніше розглянути переваги використання даного полімеру. Це розширить уявлення про категорію товарів і допоможе визначитися з підбором потрібних параметрів.

Вибір упаковки для успішного бізнесу

Недорога, зручна у застосуванні та транспортуванні плівка стала популярним матеріалом та використовується у різних галузях від легкої промисловості до міських служб очищення та благоустрою.

Будівництво, ремонтні роботи та аграрні заходи, допустимо накриття теплиць або мульчування ґрунту, пов'язані з монтажем на відкритому просторі. Тому основною рисою є морозостійкість, світлопропускання, здатність і вологонепроникність.

У випадку з упаковкою товарів якість продукції обумовлюється прозорістю, механічною щільністю та стійкістю до порізів. Така упаковка привабливо виглядає та захищає продукцію від пилу, бруду та передчасного псування. Поліетилен використовують великі торгові марки, мережеві компанії та невеликі торгові точки.

Залежно від технічних показників відрізняється стійкість і зносу. Технічне старіння виражається тимчасовим відрізком, який прослужить таке покриття зі 100% гарантією. Інші параметри як щільність і розмір розраховуються індивідуально виходячи з потреб виробництва або особливостей продукції. Імпласт

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow